3 obserwujących
146 notek
58k odsłon
  309   0

Komedia. Karnowscy przyznają nagrodę wolności

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wielokrotnie mówił, że Polska rządzona przez jego partię musi być "oazą wolności". Może dlatego sympatyzujący z PiS-em bracia Karnowscy przyznają pisowcom nagrodę "człowieka wolności".

Tą słynną walkę o wolność w wykonaniu PiS odczułem na własnej skórze jako fan Trójki. Od lat słuchałem "Listy Przebojów" oraz "Topu Wszechczasów", które były ucztami muzycznymi dla każdego wyrobionego fana muzyki. No, ale na liście na pierwszym miejscu pojawił się niewłaściwy utwór, krytykujący władzę i słynną audycję zniszczono. Już nie chcę mówić jak kończy władza, która boi się satyry oraz krytyki.

Kolejnym przejawem walki o wolność jest ostatni pomysł PiS, który zakładał opodatkowanie mediów. Oczywiście media zaprzyjaźnione z władzą żadnej daniny nie będą płacić. Jakby to powiedział Stanisław Michalkiewicz to kolejna zagrywka wirtuoza intrygi, jakim jest Jarosław Kaczyński.Bo w rzeczywistości nie chodzi tu o żadne pieniądze, ale o upadek mediów niesprzyjających obecnej władzy. A to wszystko w imię wolności. 

Pewnie to dlatego podziękowano w TVP za współpracę Wojciechowi Cejrowskiemu. Podobnie jest z każdym kto wykazuje się niezależnością czy to w sądach, prokuraturze czy mediach. Każdy ma być lojalny i podporządkowany rządzącej partii- jak za komuny.

Jeżeli ta władza ma jakikolwiek związek z wolnością, to taki, że ją tępi i nienawidzi.


Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura