7 obserwujących
205 notek
98k odsłon
  190   0

Pójdzie do więzienia za cytowanie Biblii?

Zgodnie z Nowym Testamentem homoseksualiści nie odziedziczą Królestwa Bożego; z kolei Stary Testament informuje nas o tym, że w Izraelu karą za homoseksualizm była śmierć. Na cytat z Listu Św. Pawła powołała się posłanka do fińskiego parlamentu Päivi Räsänen, teraz za to grożą jej dwa lata więzienia. 

Prokuratura zakończyła już śledztwo w jej sprawie i chce postawić fińskiej polityk zarzuty, które będą dotyczyć podżegania do nienawiści, nietolerancji oraz nietolerancji wobec homoseksualistów. Co takiego zrobiła była szefowa partii Chrześcijańskich Demokratów? Skrytykowała Ewangelicko-Luterański Kościół Finlandii do, którego należy za to, że poparł Gay Pride. Swoje stanowisko podparła cytatem z Biblii. Warto nadmienić, że wcześniej broniła tradycyjnie rozumianego małżeństwa.

Według konserwatywnego publicysty Roda Drehera w Finlandii cytowanie Biblii jest "mową nienawiści": "W liberalno-demokratycznym państwie luteranka, która jest posłanką do parlamentu, została oskarżona o mowę nienawiści, ponieważ głosiła nauczanie biblijne"- stwierdził. Podobnie wypowiedziała się sama oskarżona: "Zarzuty wniesione przeciwko mnie dotyczą tego, czy w Finlandii wolno wyrażać swoje przekonanie oparte na tradycyjnym nauczaniu Biblii i kościołach chrześcijańskich. Nie sądzę, żebym w jakikolwiek sposób zniesławiła homoseksualistów, których godność ludzką i prawa człowieka, o których ciągle mówiłam, szanowałam i broniłam."- powiedziała.

Podkreśliła jednocześnie, że nie zamierza się poddać: "Nie cofnę się i nie zmienię ani przekonań ani tego co napisałam. Nie przepraszam też za pisma apostoła Pawła. Jestem gotowa bronić wolności słowa i religii, o ile jest to konieczne"- powiedziała.

Finlandia nie jest tutaj odosobnionym przypadkiem; cały zachodni świat walczy z chrześcijaństwem i zmierza do tego, żeby karać tych, którzy powołują się na Biblię a być może w przyszłości zakażą jej czytania oraz posiadania. A dlaczego tak się dzieje? Ano dlatego, że elity tego świata wielbią diabła i starannie to przed nami ukrywają- oto odpowiedź dlaczego na naszym świecie jest tyle zła. Biblia mówi, że szatan jest "władcą tego świata" i "zwodzi całą ziemię".Na świecie trwa walka z Bogiem; wprowadza się ustawy, które są odwrotnością Praw i Przykazań Bożych- czyli doktrynę lucyferiańską. Biblia również mówi, że nadejdzie "Wielki Ucisk"- "czasy trudne do zniesienia". Wydarzenia które mają miejsce na świecie dobitnie nam uświadamiają, i to nie jest żadna bajka; z całą pewnością to wszystko nastąpi.W szczególności warto się zastanowić nad jedną rzeczą: skoro Biblia jednocześnie zakazuje homoseksualizmu, to dlaczego wśród księży jest tyle homoseksualistów oraz pedofilów?
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka