Cała prawda całą dobę
Tylko prawda jest ciekawa
9 obserwujących
274 notki
138k odsłon
  445   5

Korwin-Mikke usprawiedliwia rosyjską agresję na Ukrainę?

Jeżeli ktoś dawał się nabierać na oryginalnego polityka z "muszką" to pora otrzeźwieć. Już kiedy w Radiu Wnet polityk Konfederacji dowodził, że rosyjski car był nierzadko lepszym władcą niż polscy królowie otwierał mi się w kieszeni nóż. To również tam Korwin-Mikke rozgrzeszał morderców księdza Popiełuszki. I to nie jest taki pojedynczy przypadek: istnieje nagranie w sieci, w którym popularny "krul" zdejmuje winę z bandytów, którzy w bestialski sposób zamordowali Przemyka. Nic więc dziwnego, że Jerzy Urban, który był szefem TVP kazał pokazywać Korwin-Mikkego w TVP jak najwięcej. 

Mówią, że to Jarosław Kaczyński zbudował sektę- prawda jest taka, że to jest praktycznie nic przy tym co zrobił Korwin: wystarczy poczytać komentarze pod jego wpisami("Janusz ufam tobie" itp). Jego zwolennicy uwierzą w największą bzdurę, którą wygłosi ich idol, bo jak nazwać inaczej twierdzenia, że to USA otruły Nawalnego, albo, że to Gruzja wywołała wojnę z Rosją. Jego wypowiedzi są dziwnie podejrzanie pro-rosyjskie i przewidywałem, że w jakiś sposób krul będzie próbował usprawiedliwiać potencjalna agresję Rosji na Ukrainę i się nie pomyliłem, tak jak Korwin dawniej przekonywał, że przejęcie Krymu przez Rosję było uzasadnione.

Polityk Konfederacji stwierdził, że skoro USA mogły robić porządek z Grenlandią czy Kubą to czemu Rosja nie może tego samego zrobić z Ukrainą. Oczywiście to wszystko jest podlane intelektualnym sosem atrakcyjnym dla kuców, ale zawsze takim dziwnym przypadkiem wypowiedzi Korwina są zgodne z narracją Kremla- choćby najbardziej głupie i największe bzdury. Korwin przekonywał, że Rosja  w ten sposób reaguje tylko dlatego, że nie chce mieć rakiet w pobliżu swojego terytorium i pytał: dlaczego Ukraina nie jest w NATO.  Ciekawe, że kiedyś na wiecu w Gruzji śp. Lech Kaczyński ( i nie tylko on) był w stanie przewidzieć jakie ma plany Rosja a taki wybitny umysł jaki ma Korwin- nie. Z jego narracji wynika, że Putin jest ofiarą ataku ze strony zachodu i wszelkie jego działania wynikają z bronienia się przeciw temu. 

Kiedyś Grzegorz Braun w TV Trwam dowodził, że środowisko PO zostało za komuny zwerbowane przez niemiecka agenturę. Nie rozumiem czemu tego samego nie mogły zrobić wtedy służby rosyjskie z Korwinem. Wszystkie jego wypowiedzi- nawet najbardziej głupie- wpisują się w propagandę Kremla. I jeżeli to nie jest dowód to nie wiem co nim jest?

 

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka