Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
36 obserwujących
483 notki
342k odsłony
332 odsłony

Trzaskowski opowiada się za obniżeniem KWOTY WOLNEJ OD PODATKU

Wykop Skomentuj17

Życzliwe wpisy, a właściwie wpisy „życzliwych” pod moją ostatnią notką, pełne udawanej troski o prawdę tylko zachęciły mnie do napisania kolejnej notki. Niestety nie mogę komentować na platformie propagandowej Trzaskowskiego – chodzi o blog DeMOkratyczna Opozycja. Nazwa myląca, ponieważ zadaniowcy być może finansowani z ratusza blokują wszelkie niewygodne pytania, a to z demokracją przecież nie ma nic wspólnego. Taki jest właśnie prawdziwy obraz tych oszustów POlitycznych, którzy pod płaszczykiem wzniosłych idei w rzeczywistości uprawiają czysty faszyzm i cenzurę polityczną.


Ale do rzeczy: Jak połączyć wodę z ogniem?
Pan Trzaskowski usiłuje to wyjaśnić:
Zdaniem Trzaskowskiego Prezydent RP - samodzielny fachowiec ma być niezależny, ale jednocześnie musi opierać się na radzie bardzo wielu środowisk, ma mieć bardzo wielu fachowych doradców, no bo jak inaczej, skoro sam ma nikłą wiedzę – dokładnie taką, jak sam Trzaskowski. Czyli gładko gada, ale gdy zapytać o szczegóły to wychodzi szydło z worka. Tak jak w dzisiejszym przypadku.

Demokratyczna Opozycja puszcza nam propagandową ustawkę, w której jeden dziennikarz odczytuje pytania innych dziennikarzy.
Najciekawsze pytanie dotyczyło obniżenia podatków. A brzmiało ono:
- Jakie podatki i daniny są w obecnej sytuacji możliwe do OBNIŻENIA? Proszę wymienić trzy.
Odpowiedź Trzaskowskiego:
- Na pewno VAT. Na pewno KWOTA WOLNA OD PODATKU. Również, jeżeli chodzi o te podatki, którymi obecnie są obłożone paliwa, mogłyby ulec redukcji.


Jak to skomentować?
Wszyscy, a zwłaszcza Konfederaci, chcą PODWYŻSZENIA kwoty wolnej od podatku a pan Trzaskowski odwrotnie! Najwyraźniej nie rozumie istoty sprawy. To przypomina już występy Ryśka Petru, który na poziomie ogólnym brzmiał ładnie i powabnie, ale gdy zagłębiać się w detale, to często wychodziła niekompetencja i nieuctwo.

Proszę tylko posłuchać:
https://youtu.be/yQHxuymTrEg?t=264

To jest 4:25 minuta wypowiedzi.


Kwota wolna od podatku do OBNIŻENIA !!!!
Czy Państwo to słyszeli?
Ojojoj..., Konfederaci na pewno nie będą zadowoleni, zwłaszcza, że kandydat robi wrażenie przygłupa a oni przecież są osobami inteligentnymi.

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka