Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
46 obserwujących
603 notki
409k odsłon
  302   1

Marnotrawstwo pieniędzy podatników przez parlamentarnych pasożytów

Przysłuchiwałem się posiedzeniu sejmowej komisji zdrowia.

Wideo:

https://sejm-embed.redcdn.pl/Sejm9.nsf/VideoFrame.xsp/5FBB5E30F865F02EC12587D00048D148

Nie polecam, bo to strata czasu. Jestem zniesmaczony. Kłótnie, zarzuty,... zero merytorycznych analiz, planu działania, rozpoznania i gradacji problemów, które wymagają odpowiednich weryfikacji naukowych - rzetelnych i obiektywnych. Jeżeli ktoś chce i ma na to czas to proszę spróbować w punktach wskazać konkrety, które posuwają sprawę walki z pandemią do przodu, a które zostały podjęte na tym posiedzeniu komisji.

Ja nie znajduję żadnego pozytywnego konkretu, który byłby efektem tych kilku godzin posiedzenia komisji zdrowia (10:38 - 12:32).

To są jakieś osobiste sprawy i sprawy partyjne. Zarzuty po niewczasie, wskazywanie jakiś wad, które powinny być dużo wcześniej przewidziane, ale nie były, bo być może ważniejsze było zrobienie sobie sweet-fotki lub przeglądanie internetu.

Przypominam, że ustawa Hoca - owszem, została zgłoszona, została skierowana do prac w komisji, tam była przedmiotem dyskusji, wprowadzono nawet jakieś poprawki, była opiniowana przez wiele podmiotów, np. biuro analiz prawnych. Po czym została wyrzucona do kosza. Marnotrawstwo pieniędzy podatników! Obecnie będzie zgłoszona nowa ustawa.... i tak w koło Macieju, a poziom dyskusji, jest p o r a ż a j ą c y !!!! Każdy powiedział, co wiedział i rozeszli się do domów lub innych komisji.

Bezproduktywne pasożyty obstawione napojami, robią sobie fotki (Lubnauer), które wrzucają na jakieś media społecznościowe.


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka