Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
35 obserwujących
411 notek
303k odsłony
338 odsłon

PiS nie dba o ludzi!

Wykop Skomentuj31

Jak mam wierzyć w zapewnienia PiS, że są w stanie uchronić Polaków, od stania się dożywotnimi niewolnikami na skutek realizacji roszczeń żydowskich, skoro przedstawiciel władzy PiS w terenie (wojewoda) akceptuje wysiedlenie 200 osób.

Są sprawy wagi zasadniczej dla państwa polskiego i Polaków, to są sprawy bezpieczeństwa prawnego i minimum bezpieczeństwa materialnego. Jeżeli PiS nie będzie szybko reagować na sprawy naprawdę ważne, a zamiast tego będzie zajmować się kampanią wyborczą, to nie liczcie na głos poparcia z mojej strony. Myślę, że wielu Polaków myśli podobnie. A takie precedensowe wyroki, jak ten przedstawiony w materiale filmowym, mogą skutkować w przyszłości tym, że można będzie wyrzucić z mieszkania absolutnie każdego - nawet właściciela.
Mamy zmiany w prawie, niekorzystne dla zwykłych obywateli, do wprowadzenia, których nikt się nie chce przyznać. One już obowiązują, jak ta sprawa sygnalizowana przeze mnie w jednej z wcześniejszych notek, a dotycząca zmian w prawie bankowym i możliwości "sprzedaży" przez bank hipoteki, bez informowania o tym osoby, która zaciągnęła kredyt lub udzielała tylko zabezpieczenia. Nie wiadomo, kto i kiedy dokonał takich zmian w ustawie, która już obowiązuje.

Skandal!Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka