Coraz więcej ludzi jest pod wielkim wrażeniem inteligencji i dalekowzroczności Prezydenta Andrzeja Dudy. Nawet sam Prezydent Duda jest pod wrażeniem inteligencji i dalekowzroczności Prezydenta Andrzeja Dudy. Co słychać zresztą w głosie Prezydenta.
Dzięki prezydentowym pytaniom referendalnym poznamy, że jesteśmy jednością. Że nie ma podziału, który nam się od lat funduje. I związanego z nim konfliktu, który nieustannie się podsyca. Się chce nas podzielić.
Bo wszyscy Polacy musimy być jednością. Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina, starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna, Misiło czy Schetyna. Musimy się zjednoczyć z Januszem Lewandowskim, jednoczącym się z von Thun, jednoczącą się Budką i z Sienkiewiczem podpalającym budkę.
Wszyscy chcą się jednoczyć z Pan-Prezydentem. Dużo kobiet. Kobiety mają trzeci zmysł. Oj, sorki, chyba coś trzepnąłem. Trzecie to jest oko. Zmysł jest szósty. Kobiety wiedzą, kogo kochać. I dziewczyny i w wieku średnim i emerytki. Wszystkie są zachwycone. I prezydent lubi, jak kobiety go kochają. Kto by nie lubił. To wytwarza narodową jedność. I możemy maszerować wtedy do przodu.
Nie tylko Polacy muszą być jednością. Wszyscy ludzie muszą być jednością. Bo ktoś chce, żeby byli w konflikcie. Cała ludzkość musi być jednością. Ludzie wszystkich krajów łączcie się!
A to wszystko dzięki Prezydentowi Dudzie. Naprawdę! Nie ściemniam. Nie rozumiem was. Wam oczy zaszły bielmem. Rządzi wami prywata. Ja to przemyślałem. Dzień w dzień, fakt po fakcie i w tyle wizji. I ogloądalność to potwierdza. Oglądalność w piku. Pika nie oszukasz. Wszędzie to przemyślałem. Ja wiem, co ludzie myślą. Obserwuję ich. Oni kochają naszego Prezydenta. Jak on przemawia, to oni cali się trzęsą! Oni się wstydzą to wyznać. I nawet przyznać. Że kochają. Referendum to pokaże. Przyjdzie ich 258%. Z kwiatami. Z łzami. Razem. R-a-z-e-m, R-a-z-e-m, R-a-z-e-m. Razem z Prezydentem prosto w słońce. I niech zagrają orkierstry dęte!
Dzięki Ci Panie Prezydencie
za pokazanie pisowcom kto tu rządzi (do jasnej cholery!)
za piękne, wzruszające konsultacje społeczne
za posłuchanie ulicy i zagranicy, dzięki czemu te dwa wielkie organy stały się trwałym, impotowanym elementem polskiej władzy
za przetrenowanie Prezesa w bieganiu do swojego pałacu, co wzróciło uwagę Prezesa na to, że musi się zająć swym kolanem
za chwycenie za twarz tych podłych narodowców i innych patriotów o mentalności alfonsa
za piękne przemówienia, co łzy toczą z naszych lic
za to, że kosztem snu myślisz o naszym kraju, o jego zjednoczeniu
za piękne referendum, które nam da poczucie, że jesteśmy ważni, choć ciągle skonfliktowani przez jakichś niedobrych konfliktujących
Życzę Panu, Panie Prezydencie, żeby Pan nic nie zmieniając działał tak samo, jak do tej pory. W tym samym tempie, z tą samą bystrością i nieustępliwością, żeby osiągnąć wymarzone referendum i zdobyć wyśnioną pełnię prezydenckiej władzy. I pokazać pisowi, kto w polskim domu jest gospodarzem. A ponieważ pis wybrała większość, to pokazać wszystkim Polakom, kto jest ich panem
Post Scriptum
Pisałem to ja, blogier. I nie jest to ironia! Mówię serio, jaqk Boga kocham!
Niech żyje Prezydent! Niech żyje referendum! Niech żyje jedność! Niech żyjemy my!
Pusć wsiegda budziet sołnce, pusć wsiegda budziet mama! Farmazony wszystkich miast jednoczcie się!
(Zamykam szafę)


.
Inne tematy w dziale Polityka