Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska
1072
BLOG

Rozprawa I - Oskarżona: Renata Rudecka-Kalinowska

Renata Rudecka-Kalinowska Renata Rudecka-Kalinowska Polityka Obserwuj notkę 48

20.11.2014 r
Kraków

Rozprawa pojednawcza.

Oskarżyciel prywatny europoseł PiS Dawid Jackiewicz nie przybył.  Z dwóch zgłoszonych do tej sprawy wrocławskich pełnomocników Dawida Jackiewicza– obecny tylko jeden.

Po wstępnych formalnościach sąd przedstawia stronom możliwości zawarcia ugody bądź wszczęcia procedury mediacyjnej.

Pełnomocnik oskarżyciela prywatnego wyraża zgodę na ugodę, stawiając jako warunek przeprosiny jego klienta. Jest tez gotów podjąć procedurę mediacyjną.

Mój pełnomocnik, zgodnie z moim stanowiskiem odrzuca możliwość zawarcia ugody oraz odrzuca możliwość procedury mediacyjnej, oświadczając przed sądem, że domagamy się procesu, który wykaże bezzasadność oskarżenia.

Sąd wyznacza kolejny termin na początek przyszłego roku.

Virtual Pet Cat for Myspace Renata Rudecka-Kalinowska   Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli/Jarosław Kaczyński/     "Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku. Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającej rządowi". /Jacek Kurski na Zjeździe Wyborczym PiS,4 marca 2007w Gdańsku:/   &amp

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka