w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
57 obserwujących
2311 notek
2201k odsłon
  662   4

Patrzę: Obajtek, widzę: Kaczyński.. albo odwrotnie. (schiza demokratyczna, kontynuacja)


Demokratyczna schiza potrzebuje stałego dopalacza. Inaczej zabija nosiciela.

Ostatnio Kaczyński mniej widoczny, to przenosimy deMOkratyczne uczucia na Obajtka. Obajtek został przeanalizowany do 5 pokolenia wstecz i 3 pokolenia naprzód – jak Kaczyński. Prześwietlono całą rodzinę, bliskich dalekich, znajomych. Kompromatów jest oczywiście mniej, ale to oczywiste: Kaczyński jest analizowany od lat trzydziestu, Obajtek, od niedawna.

Napisałem demokratyczna schiza bo jeden element się ewidentnie powtarza,
a mianowicie mix skrajnej pogardy ze skrajnym podziwem.Kaczyński – ostatnia ciapa: te zdezelowane zęby i buty, przetarte sznurówki, koszula wystająca z rozporka, seplenienie, brak prawa jazdy, samochodu i konta, a nawet umiejętności robienia zakupów osiedlowym spożywczemu. Wszystko doskonale udokumentowane :D  

Kaczyński – demiurg rzeczywistości, szatan, mistrz Zua, pociągający za wszystkie sznurki, mający w rece wszystkich polityków: swoich i opozycyjnych, krajowych i zagranicznych, opływający w bogactwa nieprzebrane, wille na Żoliborzu, srebrne wieże, złote nocniki i bursztynowe komnaty..  Obajtek – wieśniak z pcimia, syn ubogiej szwaczki i malarza pokojowego, debil niepotrafiący ukończyć wsiowej zawodówki, wulgarny prostak, jąkała..

Obajtek – drugi mistrz zua, trzymający w rekach prokuraturę i sądy (PO-wskie), korumpujący co tylko się rusza, kradnący Niemcom polskie media, Tuskowi lotos obiecany ruskim, Francuzom parufki do bagietków. Opływający w luksusy nieskończone, pałace, dwory, majątki ziemskie po horyzont i mający dwa zegarki (wypatrzone przez Radosława Sikorskiego).


Szczerze powiedziawszy, mnie by wykończyło trwanie w takim rozdwojeniu,
w takim miksie emocjonalnych sprzeczności.
Na szczęście nie dotyczy.


Jest dość prosty środek, by się uwolnić od takiej schizy..
Wystarczy odciąć dopływ GazWybu i TVN.


Oczywiście dla niektórych to by było równoznaczne z odcięciem tlenu.
Dla nich, kierując się humanitarnymi pobudkami, proponuję mniejsze zuo:
tkwijcie w tej schizie dalej :)  


-

Lubię to! Skomentuj71 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale