w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
59 obserwujących
2324 notki
2215k odsłon
  648   2

BigPharma Poland
Big Pharma jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Izraelu. Specjalizujemy się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży innowacyjnych leków, antybiotyków, szczepionek i suplementów diety. Dajemy szansę na lepsze jutro miliardom osób.

Oddział Polski Big Pharma funkcjonuje w naszym kraju od lat ’80, nieustannie działając na rzecz zrównoważonego rozwoju i kontroli ludności.

https://bigpharma.pl/


(polecam zajrzeć: atrakcyjne oferty staży, pracy i współpracy)

Wśród strasznych spiskujących korporacji szczególne miejsce zajmują firmy farmaceutyczne znane miłośnikom spisków pod zbiorową nazwa „Big Pharma”. Jak głosi wieść porażonych domokrążną oświatą, wielkie firmy farmaceutyczne doskonale wiedzą, że istnieją naturalne lekarstwa na wszystko, włącznie z nowotworami, ale zazdrośnie to ukrywają.

Co to jest ta „Big Pharma”? Amerykański badacz teorii spiskowych, Robert Blaskiewicz, pisze: „Abstrakcyjny twór złożony z korporacji, biurokratów, NGO, polityków i często lekarzy maczających palce w przynoszącym tryliony dolarów cieście leków na recepty.”  Dzięki tej wspaniałej definicji wiemy, że nikt nas tak naprawdę nie leczy, omotani jesteśmy przez bandę oszustów, którzy wyciągają z nas pieniądze. Mamy ONYCH i temat do niekończących się rozmów o tym jak ONI nas oszukują. Powtarzają się mantry, że lekarze nie widzą ludzi, tylko choroby, że leczą symptomy, a nie przyczyny, że gonią za pieniędzmi, a są na garnuszku firm farmaceutycznych.

Jednym z elementów tego spisku jest podobno ukrywanie cudownych właściwości „medycyny alternatywnej”, ale jeśli owe cudowne leki są prześladowane, to jakim cudem wszędzie widzimy ich krzykliwe reklamy, dlaczego są sprzedawane i to nawet w aptekach, dlaczego władze ograniczają się do żądania enigmatycznych oświadczeń na opakowaniach, już to że „lek” nie zawiera substancji leczniczych, lub że nie był aprobowany przez właściwe instytucje. Amerykanie wydają na „naturalne” leki około 40 miliardów dolarów rocznie, co może być dodatkowym dowodem, że skuteczność spisku Big Pharma jest delikatnie mówiąc ograniczona, a nadzieja na cudowne uzdrowienia zamiast banalnego wyleczenia jest niezwykle atrakcyjna i romantyczna.

https://studioopinii.pl/archiwa/182601

Czy ktoś już pomnożył jednostkową cenę covid-szczepionki przez liczbę obywateli?
Ups: przez liczbę istnień ludzkich - tak - to zdecydowanie lepiej brzmi niż obywateli.

Na przykład w Polsce dla uproszenia rachunków można przyjąć, że zaszczepią wszystkich
prócz tych co zejdą do podziemia - czyli: 30 mln (38 mln - 8 mln konfiarzy).

A następnie, czy ktoś od tego iloczynu odjął koszty własne producenta oraz
koszty korupcji rządów, służb, naukowców, lekarzy, mediów, Bogny i mnie? 

A na końcu, czy już odgadł jak się ten iloczyn będzie zmieniał,
gdy wreszciez kopyta ruszy ta zaplanowana depopulacja?


.. a potem się obudziłem:

https://www.politykazdrowotna.com/31314,mf-ile-zarobily-a-ile-zaplacily-podatku-firmy-farmaceutyczne-i-medyczne-

Lubię to! Skomentuj63 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale