w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
62 obserwujących
2483 notki
2324k odsłony
  597   7

Strażnik Zdrowia wyraża przekonanie, że zaszczepieni mogą nadal być w stanie się uratować.


jest jeszcze cień nadziei.

potrzebny jest ekspres do kawy i zioła.

krytycznym faktorem jest PH i uwodnienie, czyli nawilżenie.


Do pamiętniczka:


Światowej sławy naukowiec Mike Adams, Strażnik Zdrowia i założyciel Natural News, wyjaśnia, w jaki sposób można łatwo wydobyć Shikimate z tych ziół za pomocą ekspresu do kawy. Podobnie jak inni eksperci, Strażnik Zdrowia wyraża przekonanie, że zaszczepieni mogą nadal być w stanie się uratować. .


Uwodnienie


Obecnie 97% światowej populacji jest odwodnionych, a 76% jest odwodnionych chronicznie. Wynika to z faktu, że większość naszej wody pitnej ma odczyn kwasowy, a cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez nasze komórki.


Niezwykle ważne jest, aby utrzymać równowagę PH organizmu. Chcesz być zawsze w stanie zasadowym. Kwaśny organizm jest pożywką dla chorób. Elektrolity nie tylko zapewnią nawodnienie, ale także zrównoważą PH.


Formuła nawilżająca:

Dodaj około ćwierć łyżeczki soli himalajskiej do jednego litra wody. Wyciśnij ćwierć świeżego soku z limonki lub cytryny (limonka jest mniej cierpka i tak samo dobra) do szklanki himalajskiej naładowanej wody za każdym razem, gdy pijesz. To kompletna formuła elektrolitów, która w pełni Cię nawodni.źródło: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1174515,metody-detoks-od-tlenku-grafenu-zawartego-w-szczepionkach,2-

Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale