53 obserwujących
960 notek
500k odsłon
  3102   4

Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”

ASEA została pierwotnie odkryta i opracowana przez firmę Biotech. Fizyk medycyny atomowej specjalizujący się w nanotechnologii i laureat Nagrody Nobla odkryli, jak ustabilizować cząsteczki do spożycia przez ludzi. Za ASEA stoją lata badań i wielu lekarzy. Podczas gdy przemysł farmaceutyczny próbował stłumić ten przełom w medycynie, założyciele ASEA mieli integralną misję, aby ich produkt był szeroko dostępny do użytku publicznego.

ASEA ma moc, by potencjalnie uratować życie szczepionym i detoksykuje transmisję u nieszczepionych. Jest to potencjalnie najsilniejszy pojedynczy preparat wymieniony w tym artykule.

SURAMIN

Warto wspomnieć, że dr Judy Mikovitz stwierdziła, że Suramin jest „antidotum” przeciw broni biologicznej zwanej „Covid-19” lub „szczepionka covidowa”. Suramina to lek farmaceutyczny pozyskiwany z igieł sosnowych. Dr Mikovitz twierdzi, że wystarczy niewielka ilość Suraminy wstrzyknięta do organizmu by uzyskać pożądane efekty. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

HERBATA Z IGIEŁ SOSNY

Igły sosnowe, świerk, cedr i jodła (iglaki) zawierają szikimat (kwas szikimowy) i mnóstwo innych metaskładników odżywczych, które zwiększają odporność, nawilżają i przyczyniają się do detoksykacji nanocząstek tlenku grafenu na poziomie komórkowym.

Herbatki z iglaków iglastych hamują niepożądane reakcje przenoszenia tlenku grafenu i białek kolczastych Covida-19 oraz chronią przed składnikami kaskady krzepnięcia; prawdopodobnie chroniąca przed zakrzepami krwi. Herbata sosnowa hamuje również nieprawidłową replikację i modyfikację RNA i DNA.

Olej z igieł iglastych i herbata z igieł odmładzają komórki i działają jako naturalny środek przeciwstresowy, przeciwbólowy i antybiotyk. Leczy każdy rodzaj bólu, stresu, urazu i zespołu stresu pourazowego, ponieważ działa bezpośrednio na nerwy, omijając układ nerwowy. Jest to jeden z niewielu metaskładników odżywczych, który wymazuje pamięć komórkową o urazach. Zasadniczo każdy powinien pić herbatę z igieł sosnowych lub zażywać olejek sosnowy.

SZIKIMATE

Shikimate był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej do powstrzymania plag i pandemii. Shikimate zatrzymuje infekcje dróg oddechowych i replikację wirusa. Można go znaleźć w dużych dawkach w herbacie z igieł sosnowych. Występuje również w dużych ilościach w anyżu gwiazdkowatym, koprze włoskim i korzeniu, liściu i kwiatach mniszka lekarskiego.

Światowej sławy naukowiec Mike Adams, Strażnik Zdrowia i założyciel Natural News, wyjaśnia, w jaki sposób można łatwo wydobyć Shikimate z tych ziół za pomocą ekspresu do kawy. Podobnie jak inni eksperci, Strażnik Zdrowia wyraża przekonanie, że zaszczepieni mogą nadal być w stanie się uratować. .

UWODNIENIE

Nawodnienie jest kluczem do twojego zdrowia, detoksykacji i korzystania z tych protokołów: wszystkich. Jeśli twoje ciało jest odwodnione, nie może prawidłowo wchłonąć cząstek odżywczych z tego, co spożywasz, a te składniki odżywcze zostaną wypłukane i utracone.

Obecnie 97% światowej populacji jest odwodnionych, a 76% jest odwodnionych chronicznie. Wynika to z faktu, że większość naszej wody pitnej ma odczyn kwasowy, a cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez nasze komórki.

Odwodnienie utrudnia komunikację komórkową. Picie 8 szklanek wody dziennie nie nawodni Cię, chyba że zawiera elektrolity.

Niezwykle ważne jest, aby utrzymać równowagę PH organizmu. Chcesz być zawsze w stanie zasadowym. Kwaśny organizm jest pożywką dla chorób. Elektrolity nie tylko zapewnią nawodnienie, ale także zrównoważą PH.

Herbatka z igieł sosnowych to naturalny elektrolit i bardzo nawilżający. Sól morska jest również naturalnym elektrolitem. Zwykła sól morska ma od 16 do 24 minerałów, ale sól himalajska ma 87 minerałów, czyli dokładnie tyle samo, co twoja krew. Wyrzuć więc sól kuchenną i zastąp ją solą himalajską.

Formuła nawilżająca:

Dodaj około ćwierć łyżeczki soli himalajskiej do jednego litra wody. Wyciśnij ćwierć świeżego soku z limonki lub cytryny (limonka jest mniej cierpka i tak samo dobra) do szklanki himalajskiej naładowanej wody za każdym razem, gdy pijesz. To kompletna formuła elektrolitów, która w pełni Cię nawodni.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale