Majówkowa promocja na stacjach Orlen. Fot. Orlen
Majówkowa promocja na stacjach Orlen. Fot. Orlen

Na stacjach Orlenu szykują się kolejki. Majówkowa promocja będzie jak magnes

Redakcja Redakcja Paliwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
W piątek rusza specjalna akcja promocyjna na stacjach paliw Orlen. Uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay mogą zatankować paliwo taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny o 40 groszy. Promocja potrwa do końca majówki.

Majówkowa promocja od Orlenu 

"Do 5 maja klienci wszystkich stacji Orlen w całej Polsce będą mogli kupić w promocyjnej cenie nawet 100 litrów paliwa. Z rabatów na ładowanie skorzystają także użytkownicy pojazdów elektrycznych, zarejestrowani w aplikacji Orlen Charge. Promocja paliw na stacjach Orlen potrwa od piątku 26 kwietnia do 5 maja br., do godz. 23:59" – podała spółka w komunikacie prasowym.

Orlen zaznaczył, że w tym czasie można będzie uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie.


Skorzystają wszyscy użytkownicy Orlen Vitay 

Jak wyjaśnił Orlen, z promocji będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy programu Vitay, zarejestrowani w aplikacji Orlen Vitay lub posiadający tradycyjną plastikową kartę Vitay. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy jej uczestnik otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva).

Na dodatkową zniżkę mogą liczyć użytkownicy programu Vitay, którzy posiadają również Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na każdym zatankowanym litrze w ramach promocji. Za zakup paliwa z rabatem będzie można otrzymać paragon lub fakturę.

Tańsze ładowanie dla samochodów elektrycznych 

Promocja skierowana jest również do kierowców pojazdów elektrycznych. Rozpocznie się 1 maja o północy i potrwa do 5 maja, do godz. 23.59. W tym czasie każdy użytkownik aplikacji Orlen Charge będzie mógł naładować pojazd z 10 proc. rabatem na wszystkich stacjach Orlen i punktach ładowania Energi z Grupy Orlen. 

Czym jest Orlen Vitay?

Orlen Vitay to aplikacja lojalnościowa ułatwiająca klientom stacji paliw Orlen korzystanie z promocji - dzięki aplikacji klienci zyskują dostęp do kuponów z rabatami oraz zdobywają dodatkowe punkty Vitay za zakupy w placówkach koncernu.

Aplikacja umożliwia też obsługę kart, takich jak Biznestank, Karta Dużej Rodziny i Vitay za pomocą jednego kodu QR. W połączeniu z Orlen Pay pozwala na szybkie i bezpieczne płatności za paliwo czy myjnię – bezpośrednio przy dystrybutorze

MP

Majówkowa promocja na stacjach Orlen. Fot. Orlen 

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj16 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka