krótko, niecałe 100sekund:
https://x.com/WolnoscO/status/2065695750248337860
krótko jechać z nimi.
rozkład jazdy jest znany..
"Elity" nie rozumieją, że są na przegranej pozycji. Każdy taki atak na @K_Stanowski
to dodatkowe paliwo dla niego, by wytykał im ich odklejenie od rzeczywistości.
Nikt normalny nie będzie bronił patologii,
nawet jeśli ktoś użyje niecenzuralnego języka,
bo większość społeczeństwa ma w dupie poprawność polityczną
https://x.com/WolnoscO/status/2065759301197615125
PS
obstawiam, że następnym celem deMOkracji będzie red. Gawryluk.
https://x.com/JanMolskiIII/status/2065804407325790428
niech próbują..
-
-



Komentarze
Pokaż komentarze (26)