22 obserwujących
498 notek
270k odsłon
  393   1

Ukraina skraca front w Siewierodoniecku, czy po prostu przegrywa?

wojna wojna
wojna wojna
Dwie depesze: 1.Wycofanie się z Siewierodoniecka może potrwać kilka dni Szef władz rejonu siewierodonieckiegoRoman Własenko powiedział CNN, że żołnierze już zaczęli wycofywać się z oblężonego regionu. – W tej chwili są oni wycofywani z miasta. Zaczęło się to wczoraj (23.06.2022) – przekazał. Wycofywanie może potrwać kilka dni, ponieważ w rejonie znajduje się wiele jednostek. 2.Minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow powiedział w wywiadzie, że w walkach z ukraińskim wojskiem Rosjanie zużywają do tysiąca pocisków w ciągu godziny. Dodał, że armia ukraińska musi stosować taktykę uderzeń punktowych, by haubice lub jednostki systemu HIMARS zadały odpowiednie straty „odpowiednim celom”.

Trochę optymizmu na początek i data filmu: 19.06.2022

Mimo iż rosyjskie siły zbrojne na Ukrainie popełniają szereg błędów i często wykorzystują przestarzały sprzęt, armia orków nadal pozostaje bardzo poważnym zagrożeniem dla armii ukraińskiej. Tylko laicy poza tym mogą sądzić, że taktyka „walki na wyczerpanie” przynosi jakiekolwiek pozytywne rezultaty dla krajów wschodniej flanki NATO.

Po…

https://robertzjamajkisite.wordpress.com/2022/06/25/ukraina-skraca-front-w-siewierodoniecku-czy-po-prostu-przegrywa/ i 2 792 słowa więcej

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale