RobertzJamajki RobertzJamajki Sport Obserwuj notkę 3
Wszystkim potrzebny jest sukces oprócz bogatych i martwych

Przeczytałem coś takiego, ze Lewandowski może do końca kariery pudłować i nie strzelać karnych, a i tak zrobił dla polskiej piłki tyle, ze i tak pozostanie w pamięci kibiców jako najlepszy polski piłkarz w historii.

Gówno prawda, bo nawet Iga Swiątek, która ma przewagę w punktacji WTA nad drugą Ons Jabeur szacunkowo liczbą przewyższającą możliwość zarobienia ich w trzy czwarte roku, nie ma wcale komfortu bycia najlepszą do końca kariery.

Byle nie prowokowali sędziego do pokazywania żółtych kartek. Popatruje na ten mecz, a jest 30 minuta, widzę pierwsze objawy zmęczenia Wahabitów, już? Aha, teraz sobie bazgrałem, a tam Piotr Zieliński zrobił na 1 – 0. W 45 minucie Bielik ewidentnie sfaulował któregoś z nierozpoznawalnych dla mnie Saudyjczyków i po konsultacji z systemem VAR brazylijski sędzia Sampachio podyktował jedenastkę przeciw naszej ekipie: ah, myślę sobie zal tego czystego konta bramkowego.. Szczęsny tez tak…