15 obserwujących
412 notek
240k odsłon
  162   0

Lewandowski, Piątek..

Tak to bywa, ze czasami obfitość powoduje wymioty..

Widać to po odbiorze zwycięstwa w ostatnim meczu kadry Biało-czerwonych. Cztery bramki w meczu eliminacyjnym to strzeliliśmy chyba ostatnio (czyli dosyć dawno temu) Gibraltarowi, drużynie kuriozalnej z Miasta-Państwa. A tak, to tradycyjne 1 - 0. 

Drugim, znaczącym faktem jest cztery mecze eliminacyjne bez utraty bramki. Tak jakoś dziwnie się składa, ze snajperzy naszych przeciwników dostają eunuszej niemocy w meczach z nasza drużyną..

Tymczasem nawet media żydowskie nas chwalą, a u nas co prawda odgórnie zarządzona euforia po meczu, ale potem już tylko wypominanie niedoskonałości.

Jest tak, ze mamy dwóch naprawdę światowej klasy napastników i kilku potencjalnie mogących takimi być, pomocnicy, to jest problem. Nie mamy co prawda wybitnych obrońców, ale już na bramkarzy polskich jest popyt, bo są profesjonalnie niezawodni i z zasady nie puszczają kuriozalnych bramek, a i piłkę do gry wprowadzają z sensem.

Poza tym chyba nie tylko ja zauważyłem, ze polscy piłkarze mają doskonale zorganizowany odbiór piłki i to zarówno w strefie obronnej, jak i na połowie rywali.

Trener, którego nie widać, to tez jest niezły numer..

Ogólnie i reasumując:

Prowadzimy w grupie i tylko jakieś fatum mogłoby spowodować nasz spadek na drugą pozycje, dlatego już do końca eliminacji trener i piłkarze mogą i powinni poeksperymentować zarówno ze składem, jak i z rozwiązywaniem problemow podczas gry, i chyba to już miało miejsce w meczu z Izraelem..

Nie jest źle.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport