Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
7 obserwujących
228 notek
661k odsłon
98 odsłon

Diabeł zwodzi ludzi i zarządza światem mamoną polityką i religiami fałszywymi.

Wykop Skomentuj4

To są trzy główne nurty oczywiście do tego dochodzi świat mediów jako narzędzie propagandy.

Są i oddziały pomocnicze takie jak np usłużni naukowcy czy działacze przeróżnych organizacji, ale trzy główne nurty to świat pieniądza, polityki i religie fałszywe.

Uczniowie Jezusa żyją w tym systemie i niejako stykają się z jego w/w  częściami  składowymi, ale nie mogą stać się częścią owego systemu, zwłaszcza politycznego i religijnego.

Dopóki nie pojmiesz kto dzisiaj zarządza światem, co to znaczy, że naśladowcy Jezusa nie mogą być jego częścią tak jak i Jezus nie był częścią ówczesnego i obecnego zarazem systemu to niczego nie pojmiesz, zginiesz prawdopodobnie wraz z nim, gdy Jezus przybędzie zrealizować proroctwo z Księgi Daniela 2:44 - " Za dni tych królów Bóg nieba ZNISZCZY wszystkie WSZYSTKIE owe królestwa i ustanowi swoje, które pozostanie na zawsze". O to właśnie królestwo nakazał On prosić w "Ojcze Nasz".

"Przyjdź Królestwo Twoje". - Przyjdź znaczy, że jeszcze owego Królestwa Boga na ziemi nie było i nadal nie ma jak łatwo zauważyć.

Nie mniemaj  więc, że np " Polska będzie mocarstwem od morza do morza a Jezus będzie jej królem".


" Albowiem bóg tego systemu zaślepia umysły niewierzących..." - 2 List do Koryntian 4:4


Jeśli chcesz wejść do Królestwa Boga musisz spełnić pewne warunki a jak mniemam większość z was zapewne nawet nie wie jakie to są warunki, tak i ślepi wiodą ślepych.

Ludzie myślą, że wystarczy być dobrym człowiekiem, albo przynależeć do jakiegoś kościoła i czasami do niego zajść, to tak jak byś sądził, że by otrzymać obywatelstwo USA wystarczy oglądać filmy Disneya z kaczorem Donaldem - serio, tak to wygląda w istocie rzeczy.

Wiedz np że bez nowo narodzenia poświadczonego ważnym chrztem przez zanurzenie nie wejdziesz do Królestwa Boga, no chyba, ze Jezus sobie żartował, gdy to oświadczył jasno i wyraźnie Nikodemowi -Ewangelia Jana 3:5 , większość z was jak sądzę nawet nie zajrzy do Biblii i nie przeczyta z przemyśleniem wspomnianych słów a co dopiero mówić o realnym pójściu za Chrystusem, drogo za to będzie trzeba zapłacić i nie mów wówczas, ze przecież nic o tym nie wiedziałeś, to nic nie pomoże, wiedza zobowiązuje a teraz już ją posiadłeś.

Jeśli cokolwiek posiadasz na ziemi, wiedz, że to przepadnie, do cna, pomyśl co masz nagromadzone w niebie i drżyj jeśli nic tam nie masz a jeszcze lepiej zacznij szybko tam sobie zbierać, bardzo szybko bo przespałeś już niemal całą drogę jak  sądzę i nie mam na myśli twojego wieku, ale czas jaki pozostał temu wiekowi.

Jeśli masz rodzinę to wiedz, że jesteś za nią odpowiedzialny przed Bogiem, chcesz by przepadła razem z tobą?

A niestety na to się zanosi, wszak szeroka jest brama i droga, która wiedzie do zagłady a WIELU nią idzie, jak do tej pory, z każdej zagłady zawsze ocalało niewielu ludzi, np Noe z rodziną, Lot z rodziną w Sodomie, niewielu Żydów w Jerozolimie 70 roku, tak i teraz się zanosi, niewielu ocaleje z nadchodzącej zagłady dzisiejszego systemu rzeczy, którego bogiem jest szatan, wszak nie wlewa się młodego wina w stare bukłaki, - Jezus nie przybywa z reformą obecnego świata, ale z jego zniszczeniem, czy i ciebie także zależy od tego czy się opamiętasz i wejdziesz na właściwą Drogę, czasu masz już bardzo mało, bardzo mało a cały świat leży w mocy diabła i skutecznie zaślepia on ludzi będących częścią jego systemu, jeśli uda ci się wyrwać z jego sideł będziesz wielkim szczęściarzem, nawet nie przypuszczasz jak wielkim, jeśli czujesz taką potrzebę to zaprzyj się samego siebie i zobacz sam jak ciernista to Droga w dzisiejszym świecie, może uda ci się na nią wejść i wytrwać do końca, oby, inaczej przeminiesz z tym światem na zawsze.

To nie są żarty, ludzie obecnie przypominają skazańca w celi śmierci, ale z tą różnicą, że sami niejako mogą sobie wypisać akt łaski, niestety niewielu z nich o tym wie a szkoda.


Chwała Bogu, że spodobało Mu się zbawić co niektórych poprzez głoszenie głupiej Ewangelii.

Allelujah!Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale