166 obserwujących
2116 notek
4996k odsłon
1113 odsłon

Geneza pandemii CORONAVIRUS

Prezydent USA w trakcie oświadczania, że to na jego polecenie zabito irańskiego generała (fot. REUTERS/Tom Brenner)
Prezydent USA w trakcie oświadczania, że to na jego polecenie zabito irańskiego generała (fot. REUTERS/Tom Brenner)
Wykop Skomentuj80

Portal internetowy Salon24 newsvide: https://www.salon24.pl/u/zdrowie/1016339,koronawirus-z-wuhan-miedzynarodowy-alert-who-opozycja-chce-odwolania-lotow-z-i-do-chin informuje:

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła po spotkaniu komitetu kryzysowego, że rozprzestrzenianie się koronawirusa stanowi obecnie zagrożenie zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym. Według ostatnich informacji przekazanych przez chińskie służby medyczne, liczba zakażonych korona wirusem w tym kraju wynosi obecnie 9692. W prowincji Hubei, którego stolicą jest Wuhan, zmarły dwieście cztery osoby, a w całych Chinach – dwieście dwanaście. Około stu przypadków wykryto za granicą, ale nie ma na razie doniesień o zgonach w innych krajach…

Mój komentarz:

Wszyscy się zastanawiają nad przyczyną tej pandemii i kombinują nad wyprodukowaniem stosownej szczepionki.

Ja zaś niedawno przeczytałem - vide: https://polskatimes.pl/epidemia-koronawirusa-wuhan-naukowcy-usa-smiertelny-wirus-ncov-mogl-sie-wymknac-z-laboratorium-w-chinach-wideo/ar/c1-14738798 , że ten wściekły wirus "wyfrunął przez okno" z jakiegoś chińskiego laboratorium wojskowego.

Więc tak sobie myślę, czy przyczyną wybuchu tej zarazy nie była przypadkiem zapowiedziana zemsta za odstrzelenie przez amerykańskich żołnierzy na polecenie prezydenta Trumpa irańskiego generała Kasema Sulejmaniego?

Do tej pory terroryści używali broni palnej i materiałów wybuchowych, więc być może tym razem zmienili metodę?

Bo przecież ta pandemia może zachwiać światowym systemem finansowym! A chciałbym przypomnieć, że Donald Trump to przede wszystkim biznesmen, a dopiero potem prezydent.

A gdyby ktoś wcześniej powiedział, że wydarzy się to, co się stało z World Trade Centre, - to by go z pewnością za wariata uznano, bo wtedy też błędnie uważano, że wywiadu amerykańskiego nikt nie jest w stanie przechytrzyć i wyprowadzić w pole.

Ciekaw jestem, co Państwo myślicie na ten temat?

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Lektura komentarzy pozwala wyciągnąć następujące wnioski

1. Niezwyczajnie obfity wysyp rozjuszonych pisowskich prawdziwków naśmiewających się z autora notki to optymistyczny sygnał, iż rzeczeni nieszczęśnicy intuicyjnie czują (piszę intuicyjnie, bo w tym przypadku o czynniku rozumowym należy zapomnieć), że nieuchronnie zbliża się sromotny koniec PiS-u.

2. Bezdenną głupotę rzeczonych bezmózgowców należy tłumaczyć tym, że osobnikom prymitywnym najtrudniej jest dostrzec tak zwane „kwestie oczywiste”. Dlatego też wszelakie ich próby racjonalnego postrzegania rzeczywistości są kompletnie daremne, gdyż mają zbyt mało wyobraźni by spostrzec, że prawda oczywista leży gdzie indziej, a oni są zbyt tępi by sobie z tego zdać sprawę i przestać pitolić żałosne farmazony. Powiem więcej. Rzeczone głąby nie potrafią w stosownym momencie odstąpić od błędnie postawionych tez i okropnie się męczą grzęznąć w kompletnie nieistotnych szczegółach. Powiem jeszcze więcej. Rzeczeni głupole swój brak wyobraźni i, co tu dużo mówić tępotę, - maskują nienawistną przemądrzałością w stosunku do każdego myślącego bodaj odrobinę inaczej niż oni.

3. Komentujący na moim blogu orędownicy Jarosława Kaczyńskiego mają jeszcze bardziej żałosne i pretensjonalne poczucie humoru niż prezydent Duda, co do tej pory zdawało się niemożliwe.

4. Zaś najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ta menażeria przepociesznych bęcwałów uwierzyła panu Prezesowi, że stanowi lepszą od gorszej reszty patriotyczną elitę chrześcijańsko narodową.

5. Pragnę tedy rzeczonym prawdziwkom gorąco podziękować za dodane komentarze, bez czego wyciągnięcie powyższych wniosków nie byłoby możliwe.Wykop Skomentuj80
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka