175 obserwujących
2282 notki
5284k odsłony
968 odsłon

Mania prześladowcza ministry Barbary Nowak

Barbara Nowak jest małopolską kuratorką oświaty Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta
Barbara Nowak jest małopolską kuratorką oświaty Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta
Wykop Skomentuj76

Motto: Wyobraźnia? Onaniści mają największą (Stanisław Jerzy Lec)

Portal internetowy Salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1017057,barbara-nowak-kontra-zwolennicy-edukacji-seksualnej-w-szkolach-poszlo-o-onanizm informuje:

Barbara Nowak kontra zwolennicy edukacji seksualnej w szkołach. Poszło o... onanizm. Masturbacja niezgodna z prawem? Na podstawie jednego wpisu w sieci małopolska kurator oświaty jest krytykowana przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jeden z publicystów "Gazety Wyborczej" ocenił natomiast, że Barbara Nowak to "egzemplarz niedozamasturbowania". Barbara Nowak to radykalna przeciwniczka edukacji seksualnej w szkołach w wydaniu środowisk lewicowych. Ma konserwatywne, katolickie poglądy i nie ukrywa ich w działalności publicznej. Działaczka PiS i małopolska kurator oświaty zareagowała na fragmenty z poradnika edukacyjnego "Zdrovve Love" dla uczniów - tego samego, który funkcjonuje w Gdańsku. Lekcje o równości i pożyciu seksualnym są finansowane z kasy miasta. Nowak nie zamierza zgadzać się na taki pomysł. Broszura "Zdrovve Love" zachęca młodzież do masturbowania się. "Większość ludzi, kobiet i mężczyzn, masturbuje się. Masturbacja to jeden z normalnych i zdrowych przejawów seksualności, zarówno samodzielnie, jak i w relacji. Wszyscy ludzie, na każdym etapie życia są istotami seksualnymi" - czytamy..."

Mój komentarz:

Znając wiele innych wypowiedzi publicznych rzeczonej jestem skłonny zaryzykować tezę, że pani ministra cierpi na depresję, której praprzyczyną sprawczą może być mania prześladowcza polegająca na urojeniu, iż ci przeklęci siewcy ideologii GENDER ukrywają przed nią namacalne zalety onanizmu, które tylko jej jedynej nie są znane.

Dla porządku informuję, że przy opracowywaniu tekstu notki oparłem się na intelektualnym dorobku słynnego myśliciela z Podhajec, Jeremiasza Apollona Hytza, który jako zwolennik syntezy w naukowym ujmowaniu zjawisk prowadził długoletnie badania nad problematyką doraźnego powiększania wyobraźni, co niestety doprowadziło go do głębokiej depresji psychicznej, ---   więcej tutaj - https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremiasz_Apollon_Hytz

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Wykop Skomentuj76
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo