168 obserwujących
2040 notek
4883k odsłony
1278 odsłon

Dwa podparte aksle Jarosława Kaczyńskiego zakończone spiralą śmierci z wywrotką

Wykop Skomentuj57

Wojna o wybory prezydenckie 10-go maja trwa.

Jarosław Kaczyński znów zastawił pułapkę na opozycję aranżując ustawkę z Jarosławem Gowinem, którzy przedstawił rzekomo ratunkowy plan ratowania Polski zaatakowanej przez koronawirusa. Dlaczego ustawkę? Bo ciamciaramciowaty i strusiowato nielotny Gowin to nie Kaczyński i tym razem łatwo było rozszyfrować, co chłopcy kombinują.

Ale trzeba przyznać, że pan Prezes znów zaszachował opozycję kończąc partię szach matem. Bo jeśli opozycja zrobiona przez Prezesa w konia głosując za pisowską tarczą antykryzysową tym razem zagłosuje przeciw planowi Gowina, to PiS na nią zwali winę za majowe wybory prezydenckie. A jeśli opozycja zagłosuje za planem Gowina to przez następne dwa lata będzie miała przeciw sobie prezydenta Dudę, który podpisze wszystko, co tylko Kaczyński zechce.

Można by tedy rzec, że Kaczyński wykonał kolejny polityczny majstersztyk.

Ja jednak uważam, że Jarosław Kaczyński rozpoczął karkołomny taniec na lodzie, jak napisałem w tytule, - zakończony dwoma podpartymi akslami i spiralą śmierci z wywrotką.

Otóż, pierwszym akslem z podpórką Jarosława Kaczyńskiego będą Święta Wielkanoce, kiedy mniej więcej dwie trzecie Polaków z Polski B i C, mimo zakazów ministra zdrowia, - zacznie sobie składać masowo rodzinne wizyty. Jesteśmy krajem katolickim, więc tak będzie. I tak, tata wycałuje się ze stryjkiem, mama z ciocią, wnuki z dziadkami i rodzicami chrzestnymi, kuzyni z kuzynkami… - w efekcie, czego pozarażają się koronawirusem, jeśli nie tak jak Hiszpanie i Włosi, to prawie.

Zaś drugi aksel z podpórką Jarosława Kaczyńskiego będzie miał miejsce w czasie wyborów prezydenckich, które pan Prezes przeforsuje. Bo dokładnie  wtedy rodacy zarażeni korona wirusem w czasie Świąt Wielkanocnych zaczną masowo chorować i umierać, a winę za swoje nieszczęście nie na własną głupotę zrzucą, lecz na Jarosława Kaczyńskiego, który im kazał głosować 10-go kwietnia.

I zacznie się mała apokalipsa, a Jarosław Kaczyński wpadnie w wirówkę wokół własnego ogona w spirali śmierci, która się  dla niego zakończy taką oto wywrotką – vide:

https://www.youtube.com/watch?v=6-wI4C2erOU   (polecam dźwięk na full i wersję pełnoekranową)

I dobrze! Bo Polska to nie zabawka.

PULL UP! TERRAIN AHEAD! - PULL UP! TERRAIN AHEAD! - PULL UP! TERRAIN AHEAD!

Co będzie dalej?

Nie wykluczam wariantu z premierem Gowinem, który zastąpi Morawieckiego, którego pan Prezes, podobnie jak Beatę Szydło, - bez cienia skrupułów z sań zrzuci. Ale Polacy już tego nie kupią.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Wykop Skomentuj57
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka