168 obserwujących
2148 notek
5071k odsłon
795 odsłon

Hej, Hej Ułani! Nowogrodzkie Dzieci! Brzydko się bawicie!

Tak było wczoraj w Warszawie. Chciałbym tedy przestrzec, że w podobny sposób (przyduszenie szyi kolanem) w USA policja zamordowała niedawno George'a Floyda!
Tak było wczoraj w Warszawie. Chciałbym tedy przestrzec, że w podobny sposób (przyduszenie szyi kolanem) w USA policja zamordowała niedawno George'a Floyda!
Wykop Skomentuj56

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

Ilustracja muzyczna - https://www.youtube.com/watch?v=pyewz3w3pnA

Portal internetowy salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1068478,margot-lewicowy-aktywista-stop-bzdurom-aresztowany-na-dwa-miesiace informuje:

"Margot, lewicowy aktywista Stop Bzdurom, aresztowany na dwa miesiące. Michał vel Małgorzata „Margot” Sz. został aresztowany na dwa miesiące za uszkodzenie samochodu Fundacji Pro-Prawo do Życia. Michał Sz. brał również udział w lewicowej akcji z 28 na 29 lipca 2020 r. Grupa osób podpisujących się jako „Siej zamęt”, „Poetka” i „Stop bzdurom” umieściła wówczas na pomniku Chrystusa znajdującym się na Krakowskim Przedmieściu tęczową flagę i różową maseczką z logiem anarchistów. Aktywiści lewicy w podobny sposób potraktowali inne warszawskie pomniki, przymocowując na nich tęczową flagę LGBT. W niektórych miejscach zostawili kartki z napisem: „Jeb...e się ignoranci”. Michał vel Małgorzata „Margot” Sz. został aresztowany na dwa miesiące za uszkodzenie samochodu Fundacji Pro-Prawo do Życia. Miało to miejsce kilka tygodni temu. Najprawdopodobniej wkrótce mężczyzna usłyszy również zarzuty za akt profanacji. O sprawie poinformowało na Twitterze stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii. Polityk Lewicy Włodzimierz Czarzasty zamieścił informację o tym wydarzeniu na swoim profilu na Twitterze. Zdaniem lidera SLD areszt jest formą zastraszenia mężczyzny i wiąże się z wyznawanymi przez niego poglądami. „Dwa miesiące więzienia dla Margot. Za poglądy. Za własne zdanie. Za niezależność. Za prawo do bycia sobą. To może dotknąć Twoją córkę lub syna. Dlaczego to zrobiono? Za awans? Za podwyżkę? Za dobre słowo zwierzchnika?” – napisał na swoim profilu polityk. Czarzasty zadeklarował również, że politycy Lewicy będą interweniowali w tej sprawie…

Mój komentarz:

Patrz tytuł notki.

UZASADNIENIE:

Białorusinki się budzą i walczą z Łukaszenką. A nowogrodzka Polska coraz wyraźniej zmierza w stronę reżimu Łukaszenki, więc czas najwyższy na Polki.

Drogie Panie! Brońcie swoich praw, jak niepodległości! Bo politycy zawiedli, - i tylko Wy możecie jeszcze wyprowadzić Polskę z ciemności! Tak! Tak! Tylko polskie kobiety mogą obalić reżim Kaczyńskiego!

Dlaczego tylko Wy?

Bo w czasie pamiętnego „czarnego protestu” we wrześniu 2016 wychodząc na ulice polskich miast w sile setek tysięcy byłyście wspaniałe! Wznieciłyście „Powstanie Wrześniowe” Polski XXI wieku dające nadzieję na normalność. Wykazałyście ogromną odwagę, rozmach, siłę, potencjał intelektualny i zadziwiającą zdolność organizacyjną, pomysłowość i wielką kulturę. Obnażyłyście obłudę władzy PiS. Pokazałyście, że jest szansa żeby zmienić Polskę, na co wielu straciło nadzieję. Nie dopuściłyście, żeby Wasze dokonania zagospodarowali dla siebie cwani rutyniarze i dokończyłyście swój protest bez pomocy polityków!! Pokazałyście, że potraficie myśleć niezależnie. Nie weszłyście w żadne związki, bądź układy z partiami politycznymi, bo wiedziałyście, że Was ograbią z pomysłów, które ogłoszą, jako swoje. Oni tylko to potrafią robić dobrze. Działałyście wyłącznie własnymi siłami i rzuciłyście na kolana Kaczyńskiego, który musiał wycofać się rakiem!

A więc w Was cała nadzieja, Drogie Panie! Macie komórki, jest Internet i wiecie, jak się zwołać! Protestujcie pokojowo, ale konsekwentnie i do końca. Tak, jak protestowała polska młodzież przeciw ustawie ACTA, która rzuciła Tuska na kolana, który podobnie jak Kaczyński wobec protestu czarnych parasolek też musiał wycofać się rakiem - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/387369,uwaga-studenci-chca-was-zrobic-w-konia

Tak! Tak! W młodości siła!

Póki co, Wasz protest przeciwko homofobii na Krakowskim przedmieściu trwa, ale ludzie ministra Ziobro bezpardonowo się za Was biorą.

Ale spoko! Jak Was dziś spacyfikują, bo policji jest dwukrotnie od Was więcej, to się skrzyknijcie po wakacjach.

Bo tak dalej być nie może!

Wszyscy jesteśmy tacy sami!

Uwaga! Nie pisałbym tej notki, gdyby nie to, że PiS sprawę z premedytacją sprowokował wrzucając temat LGBT do debaty publicznej w trakcie kampanii wyborczej prezydenta Dudy i nadal go umiejętnie podgrzewa celem odwrócenia uwagi obywateli od coraz bardziej dramatycznej sytuacji gospodarczej i nieudacznego zarządzania państwem.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Kątem oka podglądam protest w telewizji. Przeciw garstce protestujących władza rzuciła dziesiątki policyjnych radiowozów. Przypomina mi się, jak w stanie wojennym się biłem się z ZOMO w Nowej Hucie. Natomiast w TVP1 Jacka Kurskiego ani słowa na temat tego, co się dzieje w Warszawie. Natomiast w TVN24 pokazują łapanki uliczne policji przypadkowych Bogu Ducha winnych ludzi.

Post Post Scriptum
Szanowni Państwo! W trosce o intelektualny komfort Gości mojego blogu, od jakiegoś czasu przyjąłem zasadę, że merytorycznie będę odpowiadał wyłącznie na sensowne komentarze. Zaś komentarze hejterskie, prostackie, namolne i niedorzeczne, a także niezwiązane z tematem będę kwitował formułką: "Następny, proszę! ", albo je po prostu pominę milczeniem. Natomiast namolnych komentatorów celowo psujących dyskusję komentatorów niewybrednymi atakami na autora blogu będą blokował na jeden dzień. Nie chcę broń Boże nikogo urazić, bądź znieważyć, ale szkoda mi zdrowia na przekomarzanie się oszołomionymi komentatorami, którzy za każdym razem piszą to samo, a co gorsze zawsze wiedzą lepiej. Licząc na okazanie zrozumienia pozdrawiam Państwa serdecznie.


Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj56
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale