169 obserwujących
2184 notki
5137k odsłon
524 odsłony

https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1078782,slowo-do-blogera-siukum-balala-w-sprawie-prawdz

Wykop Skomentuj17


Motto: Pierwotnym celem wolności słowa była wolność głoszenia swojego postrzegania prawdy widzianej z różnych perspektyw. Z czasem nastąpiła demoralizacja wolności słowa, która doprowadziła do  przyzwolenia na kreację opisów rzeczywistości niezgodnych z prawdą (Jadwiga Magnuszewska)

A teraz do rzeczy.

Pytacie Państwo, co to za dziwaczny tytuł?

Już wyjaśniam.

To jest fragment linku (cały link nie mieści się w limicie znaków) do mojej notki pt. „Słowo do blogera @Siukum Balala w sprawie „prawdziwej polityki  ”” – vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1078782,slowo-do-blogera-siukum-balala-w-sprawie-prawdziwej-polityki , którą Administratorzy S24 zamietli dziś rano pod dywan, celem uniemożliwienia mi polemiki z blogerem @Siukum Balala.

Proszę tedy administrację S24 o odwieszenie i zamieszczenie na SG wymienionej wyżej notki mojego autorstwa, do której odwołuje się bloger @Siukum Balala w opublikowanej przed kilkunastoma minutami notce pt. "Polemika ze sznurowadłem blogera Echo 24 " - vide: https://www.salon24.pl/u/siukumbalala/1078835,polemika-ze-sznurowadlem-blogera-echo24 .

Dalsze ukrywanie mojej polemicznej notki ( https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1078782,slowo-do-blogera-siukum-balala-w-sprawie-prawdziwej-polityki ) oraz niezamieszczenie jej na SG będę traktował, jako tłumienie wolności słowa i prawa do polemiki na Salonie24.

Bo jest z gruntu nieuczciwe i niezgodne z etosem dziennikarskim, że notka blogera @Siukum Balala ukazuje się na SG, zaś bloger @Echo24 nie ma praktycznie żadnych możliwości z nią polemizować, gdyż Administracja S24 z premedytacją zamiata jego polemiczne notki pod dywan.

Przykro mi to pisać, lecz sprawę traktuję jako przepraszam za wyrażenie oportunistyczne dziadostwo Salonu24.

Na temat postępowania blogera @Siukum Balala nie będę się rozwodził, bo mi wstyd za niego, gdyż to było nie było Polak.

Pozdrawiam,

Krzysztof Pasierbiewicz (Echo 24)

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale