191 obserwujących
2756 notek
6013k odsłon
  1221   0

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że w niszczeniu Polski Kaczyński przebije Tuska

Pieta polska

Przed laty, tak mówiłem o Donaldzie Tusku i jego Platformie, - vide mój felieton pt. "Pieta polska, rządy Tuska i sposób na pojednanie ", czytany przez lektorkę "Niepoprawnego Radia ":


http://www.youtube.com/watch?v=QuYjk9O0XVY
 

Niestety, wtedy jeszcze nie wiedziałem, co kombinuje Jarosław Kaczyński.


Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post scriptum

Wysłuchaliście Państwo zacytowanego w notce felietonu? Tak?

W takim razie proponuję Państwu eksperyment.

W zacytowanym w notce felietonie zamieńcie nazwisko Donalda Tuska nazwiskiem Jarosława Kaczyńskiego; Gazetę Wyborczą zastąpcie Gazetą Polską; nazwisko Adama Michnika nazwiskiem Tomasza Sakiewicza; jakość elit III RP zastąpcie jakością śmietanki IV RP; terror lewackiej poprawności politycznej porównajcie z szantażami ministra Ziobro, plagę nienawiści PO podmieńcie pandemią nienawiści PiS; program „Szkło Kontaktowe” zastąpcie programem „W tyle wizji”; discopolową subkulturę Olka Kwaśniewskiego podmieńcie lansowaną przez TVP1 mega szmirą Zenka Martyniuka; oszołomów platformerskich zamieńcie na pisowskich hunwejbinów; ostracyzm platformersów wobec przeciwników politycznych zastąpcie wykluczaniem przez pisowców z życia publicznego Polaków myślących inaczej niż oni...,

- a przekonacie się Państwo, że szkody jakie wyrządziła w Polsce Platforma Obywatelska to pikuś, w porównaniu z tym jak zdemolowało struktury naszego państwa Prawo i Sprawiedliwość i zrozumiecie, że miałem jednak rację pisząc od kilku lat, że Polsce jak kani dżdżu potrzebna jest całkowicie nowa jakość polityczna mogąca położyć kres hamującej rzeczywisty rozwój Polski wojnie o władzę między Tuskiem i Kaczyńskim. Bo już zawsze będzie tak, że jeśli Platforma będzie rządzić to PiS będzie robił wszystko, żeby osłabić to platformerskie państwo, i odwrotnie, jeśli przy władzy będzie PiS, to Platforma zrobi wszystko, co w jej mocy, by to pisowskie państwo sparaliżować.

Tak. Tak. Proszę Państwa. Rowu wzajemnej nienawiści wymieniających się władzą w cyklu wahadłowym PiS-u i Platformy nie da się nigdy zasypać i dlatego trzeba raz na zawsze skończyć z PO-PIS-em!

Bo ta bratobójcza wojna od lat powoduje dreptanie Polski w miejscu. A Europa pierwszej prędkości, której się ta polska wojna nie podoba, -  odwraca się do nas plecami i bezlitośnie do ucieka przodu.

Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka