194 obserwujących
2921 notek
6163k odsłony
  730   0

Ostrzeżenie dla Roberta Lewandowskiego!

Robert Lewandowski i Mateusz Morawiecki. Fot. KPRM
Robert Lewandowski i Mateusz Morawiecki. Fot. KPRM
Afera Mundialowa

Portal internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1268810,morawiecki-spotka-sie-pilnie-z-lewandowskim-w-tle-skandal-z-wielomilionowa-premia informuje:

Morawiecki spotka się pilnie z Lewandowskim. W tle skandal z wielomilionową premią. Polska reprezentacja piłkarska jest pod ostrzałem krytyki od powrotu z Kataru. Nie chodzi tylko o styl gry w fazie grupowej, ale oskarżenia o pazerność i grę dla drużyny narodowej dla milionowych premii. We wtorek dojdzie do pilnego spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z Robertem Lewandowskim - ujawnił Mateusz Borek. W poniedziałek "WP Sportowe Fakty" i "Super Express" ujawniły, że polscy piłkarze wynegocjowali od szefa rządu na spotkaniu przed mundialem od 30 mln zł do 50 mln złotych. Przed meczem z Argentyną w drużynie piłkarskiej miało dojść do małego konfliktu, czy dzielić te pieniądze wedle wkładu rozegranych minut, czy wszystkim dać po równo. Zwolennikiem drugiej opcji był Robert Lewandowski. Poza tym, piłkarze uważali, że sztab reprezentacji zasługuje na 10 proc. z kwoty, ale trener i jego ludzie chcieli 20 proc. Z kolei zarząd PZPN czuł się oszukany negocjacjami za plecami Cezarego Kuleszy i posada Michniewicza wisi na włosku…

Mój komentarz:

Panie Robercie!

Niech się Pan pod żadnym pozorem z tym gościem nie spotyka, - bo Pana okradnie z argumentów, które ogłosi jako swoje.

Z poważaniem,

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Portal internetowy EUROSPORT, - vide: https://eurosport.tvn24.pl/mundial2022/mundial-2022-mlodzi-kibice-czekali-na-lotnisku-nie-doczekali-sie-swoich-idoli,1127999.html?magazineSlug=katar-2022&magazineId=189  informuje:

„Młodzi kibice nie doczekali się swoich idoli. "Złapał nas smutek". - Chcieliśmy zobaczyć naszych idoli - powiedział jeden z młodych kibiców czekających nocną porą na Okęciu na powrót piłkarskiej reprezentacji Polski z Kataru. Kadra opuściła jednak lotnisko przez część przeznaczoną dla wojska. - Złapał nas smutek - komentowali zawiedzeni chłopcy, którzy pojawili się w terminalu mimo zapowiedzi, że nie będzie oficjalnego powitania kadrowiczów. Warto zobaczyć relację filmową.

A mnie się przypomniało zdjęcie, jak Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz opuszczali cichcem i pod osłoną nocy, bez obecności dziennikarzy opuszczali Pałac Prezydencki po ceremonii ślubowania nowych członków Trybunału Konstytucyjnego, - patrz: https://m.salon24.pl/126e1e522f8d400ecac9a096c38b85e7,860,0,0,0.jpg 

No, cóż. Taka Gmina…Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale