Bronisław Niezgoda-Dywanowski Bronisław Niezgoda-Dywanowski
57
BLOG

Jarosławiu Kaczyńsku jesteś kością niezgody Polaków.

Bronisław Niezgoda-Dywanowski Bronisław Niezgoda-Dywanowski Kultura Obserwuj notkę 13

Tak, chciałoby się zgody i takiej elementarnej życzliwości Polaka do Polaka a tymczasem jesteśmy przerżnięci na pół. Brr! okropny widok, tacy my som fajne ludziska a żremy się jak dzikie świnie o zgniłe żołędzie. I to gdzie,? w sercu Europy. No, ale fakt jest faktem i nam radzić trzeba co z tym zrobić. Wiadomo, tak przerżnięte społeczeństwo jest słabowite i chore,  nie rokuje, że wstanie kiedykolwiek z pryczy o własnych siłach.

Wyjścia są dwa, albo ty Jarosławiu Kaczyńsku się zmienisz i przyłączysz swoją watahę do reszty, albo zginiecie, jak dinozaury po locie nad kukułczym gniazdem. Innej opcji nie ma tzn. takiej, że druga połowa się zmieni i przyłączy do ciebie.

Zmiany jakie są oczekiwane od ciebie są bardzo proste i nie wymagają  wielkiego poświęcenia.

Na początek przeproś, przeproś Palikota, Kutza, Niesiołowskiego i resztę funkcjonariuszy układu. Przeproś publicznie i oświadcz, że PiS to zło. Następnie sprawa, zrób prawo jazdy, idź do dobrego fryzjera i włóż na siebie garnitur z górnej półki, używaj brylantyny i pudru, to zawsze dobrze na gawiedź robi. Zapisz się na kurs tresury małp, czyli robienia z siebie przed kamerą pajaca. Widzisz, pan Donek się zapisał i nawet nauczył się robić tzw. kołyskę, elementarz ściemy wizerunkowej, tobie też to nie zaszkodzi. Zacznij się wreszcie głupkowato uśmiechać,  miej rogala na pysku, choćby pół Polski było pod wodą a drugie pół najechał przyjaciel za miedzy. Pamiętaj, debilowaty rogal przyniesie więcej głosów niż najbardziej doskonały program społeczno- gospodarczy. Kup sobie kilku pismaków, aby za przemycone newsy,  p......lili o tobie psalmy pochwalne. To na początek, druga część jest też prosta.

Musisz całkowicie zmienić swoje staroświeckie i zaściankowe zasady. Zacznij od tego, że tak jak pan Donald wspomnisz, że nie tylko bełty waliłeś na studiach bez opamiętania, ale i trawę potrafiłeś wypalić sąsiada. To będzie nowe otwarcie, młodzi przekształceni nie będą się już na ciebie tak srożyć a z czasem być może wezmą za swojaka. Pogoń w cholerę Rydzyka i domagaj się unicestwienia koncesji na RM, to będzie ważny krok ku pojednaniu z redaktorem Adamem i Tadeuszem z Mazowsza. Widzisz jakie to łatwe, już prawie jesteś po właściwej stronie i jeszcze tylko parę kroczków i będziesz nowoczesny w domu i zagrodzie. Czas na ostatni etap.

Odcięcie pępowiny od durnej i zbrodniczej IV RP.

Musisz to zrobić, inaczej nic z zgody nie będzie. Na początek podaj rękę Miro, Zbynio i Rychowi, będzie to znak, że nie jesteś taki zacietrzewiony i podły. Następnie wystaw Kamińskiego, po co ci on? Powiedz, że to jego prowokacja i tyle, facet będzie skończony a ty i tak wyjdziesz na swoje. Kolejny krok, skończ wreszcie z tym Ziobro, mało ci namieszał? Same afery i kłopoty, sypnij go, wystarczy jedno małe słówko i siedzi. Zrobisz  to, uwierz,  to łatwe. Jeśli naprawdę chcesz zgody to została już tylko jedna prosta rzecz, rozwal PiS, to przeklętą sektę, która uniemożliwia, by żyło się lepiej. Nie jesteś sam, koledzy ze wsi ci pomogą i nasze bratnie telewizje. Najlepiej zacznij juz od dziś demontować struktury, doprowadź do waśni i podziałów, kłótni i wzajemnych podejrzeń i pamiętaj destrukcja twojej sekty, to jedyna droga do zgody Polaków.

Jarosławiu Kaczyńsku, by żyło się lepiej.

Prawie statystyczny.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (13)

Inne tematy w dziale Kultura