20 obserwujących
277 notek
195k odsłon
291 odsłon

Odpowied ruskiej agentki-widziane z USA

Wykop Skomentuj5

Pozwolę sobie teraz na pełną odpowiedź w formie notki Panu Jerzemu, który to napisał następujacy komentarz pod notką „ Koniec militarnego konfliktu z Iranem”. Pan Jerzy poruszył tutaj parę ważnych wątków, więc dlatego odpowiadam w formie notki polemicznej.

Najpierw pełna treść komentarza na portalu 3obieg.pl:

„Coś mi się czasami wydaje że Widziane z USA pisane jest przez rosyjskiego trola.

Podnieś przyłbicę i podpisuj się własnym imieniem i nazwiskiem a nie chowaj za krzakami. Sika na osoby o których dopiero się dowiedziała i chowa się za krzaki. Wstyd.

To że taka “analityczka” dopiero odkryła Bartosiaka to jest taka plama jak powiedzieć… fajny zespół niedawno odkryłam – nazywa się Rolling Stones – gra klasycznego rocka!

Ale wtopa. I na dodatek publicznie obrażać… zwykła żenada.

Nic z tego USA nie widzisz bo gdyby było dobrze Widziane, to byś wiedziała że jak do tej pory wszystkie “przepowiednie” Bartosiaka sprzed lat sprawdziły się. Tak, teraz każdy potrafi się mądrzyć, ale wtedy jego opinie wydawały się taką herezją jak głoszenie w 1980 roku że ZSRR niedługo upadnie.

Dlatego radził bym skulić uszy po sobie i troszkę posłuchać tego co Barotsiak mówi. I przemyśleć to.

Kolejną wtopę zaliczyłaś mówiąc o znaczeniu amerykańskich Żydów na elekcję prezydenta… To nie Żydzi mają wpływ na ilość głosów, bo ich jest niewielki procent. To baptyści i protestanccy ewangelicy stanowią siłę która murem stoi za Izraelem. To oni są tym głosem. Nie wiedziałaś o tym? Żydzi jedynie tym grają. Zniechęć ewangelików do Izraela a Żydzi przestaną się liczyć.

No i ta pewność że Iran świadomie zestrzelił drona a nie samolot załogowy. Skąd u ciebie ta pewność że nie był to przypadek?”

Zacznę może od Pana doctora Jacka Bartosiaka. Napisał Pan, Panie Jerzy że doctor Jacuś już w 1980 roku przewidział upadek ZSRR. Z wyglądu doctor Jacuś wygląda na czterdziestolatka, ale pozory mylą, więc postanowiłam sprawdzić na Wikipedii. A tam pisze jak byk, że doctor Jacuś urodził się w 1976 roku. Więc jako czterolatek przewidział upadek ZSRR, to tylko czapki i mohery z głów przed takim geniuszem. Wierzę Panie Jerzy że poda mi Pan źródlo swojej informacji o genialnym czterolatku Jacusiu Bartosiaku, co już wtedy przewidział upadek ZSRR.

Chciałabym również Panie Jerzy upewnić Pana, że jestem osobistą agentką Władimira Władimirowicza do zadań specjalnych, kiedy to grupa blogerów pod kierunkiem niejakiego Mind Service zdemaskowała mnie jako ruską agentkę, kiedy chciałam upiec swą antypolską śmierdzącą ruską onucą pieczeń na patriotycznym polskim ogniu pisząc otwartym tekstem, że powinniśmy popierać powstańców z Dombasu, niż banderowski, antypolski żywioł, który się wyłonił podczas przeprowadzonego zamachu stanu na początku 2014 roku. Co najbardziej rozsierdziło tzw. patriotów inaczej skupionych wokół prezesa PiS, to stwierdzenie bardzo oczywistego faktu, że skoro banderowcy oddali swój największy atut strategiczny jakim był Krym bez walki ruskim sołdatom, to jak można wierzyć, że będą się bili o wolność naszą, kiedy ruskie tanki pojawią się na ulicach Warszawy. Takie rzeczy wtedy mógł tylko wygadywać ruski agent. Więc nie oponowałam, tylko potwierdziłam, że jestem ruską agentką zadaniowaną przez samego Władimira Władimirowicza.

Nie mam też specjalnie czasu, by poświęcać go na słuchanie wywodów doctora Jacusia. Zwrócił moją uwagę stwierdzeniem, że Izrael nie ma żadnego znaczenia i wpłuwu na politykę amerykańską, tylko może sobie co najwyżej pokrzyczeć. Byłam ciekawa po przeczytaniu pańskiego komentarza tylko jednego: jak doctor Jacuś wypada na tle innych, więc sobie posłuchałam polemikę z profesorem Andrzejem Nowakiem. Kolosalna rożnica, więc od tego czasu dałam sobie spokój słuchania dyrdymałów, jakie wygłasza doctor Jacuś solo.

Kolejną sprawą, którą Pan poruszył, to wpływ żydowskiej diaspory na wybory amerykańskie. Otóż Panie Jerzy, baptyści i ewangeliccy protestanci stanowią tylko ok. 20% elektoratu partii republikańskiej. Demokraci mogą zapomnieć o ich głosach. A z prostej arytmetyki wynika że 20% żelaznego elektoratu to za mało, by wygrać wybory dla Izraela.

Proszę sobie Panie Jerzy odpowiedzieć na pytanie, jak to się stało, że Donald Trump został wybrany dzięki głosom Polonii w tzw. swing states, a dzięki wpływom lobby proizraelskiego podejmuje wybitnie antypolskie decyzje?

Postaram się Panu podpowiedzieć: dlatego że mają pod kontrolą całą prasę, radio telewizję i internet, dzięki którym oddziaływują na przyszłych kongresmenów. Dlatego też kongresmeni tańczą tak, jak im zagra Izrael. Była szansa by zmienić ten układ, kiedy to strategos nad strategosami, jakiego świat nie widział, obiecywał podczas ostatnich wyborów parlamentarnych, że jak tylko PiS wygra wybory, to nastąpi ścisła współpraca pomiedzy Polonią Amerykańską, a władzami polskimi. A był do tego świetny pretekst, którego dostarczyli sami Żydzi swoimi oskarżenaimi Polaków o zbrodnie Holocaustu, żądając niebotycznych sum wziętych z sufitu. Patrioci inaczej z PiS robili wszystko, by udaremniać wysiłki Polonii, mające uniemożliwić uchwalenie ustawy 447. To dlatego Prezydent Trump podpisał ustawę 447, bo nie było żadnego zainteresowania i sprzeciwu ze strony polskiego rządu patriotów inaczej.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale