36 obserwujących
634 notki
729k odsłon
  153   1

1920

Manifesr Polrewkomu za Wiki
Manifesr Polrewkomu za Wiki

Uwaga przechodzę teraz do zagadnień poważnych i istotnych. Otóż w roku 1920 światły Tymczasowy Komitet Rewolucyjny Polski maszerował na Warszawę z postępową ofertą wyzwolenia z ucisku i wydarcia kopalń. Folwarki, lasy też miały być wydarte. Aby zrozumieć obecne wydarzenia trzeba pojąć, że ludzie nie chcieli wyzwolenia z ucisku paskarzy i zgrai Piłsudskiego. Jakby chcieli - to powszechnego oporu by nie było i nie pokonalibyśmy lewicy. Krwiopijców ludzie chcieli.

Podobnie obecnie światłe postulaty lewicy są odrzucone. Kariera pogrobowca owego Polrewkomu czyli Tymczasowego Komitetu zakończyła się. Rada Konwulsacyjna przy Strajku Kobiet się to nazywa chyba jeszcze. Boniego tam wzięli i się dziwią. Ludzie u nas rozumieją, że za postulatami wyzwolenia paskarzy szła praktyka terroru i mordowania endeków. Teraz postulują na razie likwidację Ronda Dmowskiego w warszawie, jako jednego z Ojców Niepodległości. A owi Ojcowie przyczynili się do odrzucenia oferty Marchlewszczyzny, co wywołuje furię lewactwa.

Naród nas odczuł jaki jest sens postępowych postulatów postępu i dlatego jest przeciw.

II

Tamte mają problem z uświadomieniem sobie istnienia normalsów. Weźmy tłita przykładowego:

image

Odwołajmy się do wyników wyborów prezydenckich: dziesięć milionów za jednym kandydatem i 10 za drugim. Czyli owa Megu odmawia połowie, i to większej, w ogóle prawa publikacji poglądu w gazecie. Kontynuując linię ideową Polrewkomu nie umie się wysłowić bez wyzwisk. Jaki z niej jest czarny obywatel? Ona jest czarny obywatel czy może jednak  bobas przed porodem któremu grozi exterminacja?

III

Carano, czuli Cara Dune udzieliła z drugiej strony wywiadu, w którym jedzie po Disneju. O czym będzie później bo przeciwstawiła się ona bolszewizacji USA  i jest zadyma związana z tym.

Notka na podstawie Wikipedii. Część historyczna. Bo mi się nie chce.


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura