Blog
Smocze Opary
Smok Eustachy
Smok Eustachy Smokiem
22 obserwujących 438 notek 441521 odsłon
Smok Eustachy, 12 maja 2017 r.

Ucho Kawakami

1436 5 0 A A A

Jest na Tłiterze taki profil satyryczny Tomie Kawakami. Przed wyborami 2015 roku pojawiło się zatrzęsienie trolli o japońsko brzmiących nazwach najeżdżających na pisiorstwo, a wkrótce po tym wysypie pojawiło się rzeczone konto Kawakami. Parodiowało ono tą tępą kaczofobiczną propagandę i uchowało się do tej pory. Co ciekawe niektóre co bardziej fanatycznie nastawione pelikany nabierają się na to do tej pory, chociaż prowadzący w pewnym momencie załamał się i poszedł w takie absurdy, że od razu musi być jasne, że sobie robi jaja. Ministrowi Gowinowi natomiast się podoba. Oto pewne próbki możliwości owego trolla:


image

image

imageimageimageimageimage


image

image

image

Jak można się dawać wkręcać tym? Jest to dla mnie niepojęte. Niemniej jednak. Chyba że to celowe jest, żeby podbijać trolling na wyższy poziom? Wyższy, niż owo Ucho Prezesa, będące ostanim wykwitem myśli kabaretowej. I tu pisiory reprezentują wyższy poziom, gdyż za czasów Posiedzenia Rządu o Tusku nie traktowali tego poważnie. Że nie odróżnia Baraka od Mubaraka nikt w debacie nie wyciągał. Tymczasem tamte niezdrowo się podniecają, kaczofobiczne dziennikarzyny wypytują kaczystów co o tym myślą itp. Przecież to kabaret jest. Satyra.  Co za ciemna masa bez poczucia znaczenia. Z kolei Dorota Kania w TV Republika strasznie się zaperzyła przeciw. No ni ma poczucia humoru. Została tam naczelną i zamieni ową stację TV w przybudówkę kaczystowskiej propagandy. Powiesi portret prezesa i wszyscy będą tam musieli przed występem padać na ryj. Terlikowski zaś jaki był taki był ale był. Plural jakiś utrzymywał.


A tu link do owego konta: https://twitter.com/TomieKawakami13

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Kilka zdań wyjaśnienia:

1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze.

2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie.

3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata.

Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia.

4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota.

5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie?

Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • no zobaczymy, Na razie nie wyglada to interesująco
  • Jassne: https://www.youtube.com/watch?v=jJmJ-Ig_S_M
  • bo PiS nie przestrzega tych regul.

Tematy w dziale Kultura