0 obserwujących
88 notek
182k odsłony
  489   0

Poznańskie kłamstwo Bronisława Komorowskiego?

 "Ja sam jestem z Poznania..." - to słowa marszałka Bronisława Komorowskiego powiedziane w obronie swojego kolejnego błyskotliwego zartu. 

Jestem prostym filologiem, nie historykiem, więc będę wdzięczny za uzupełnienie mojej wiedzy.

Od kiedy Bronisław Komorowski jest z Poznania? Urodził się w Obornikach... Śląskich, to dość daleko od Poznania. Potem mieszkał pod Warszawą i w samej Warszawie. Liceum w Warszawie, Studia w Warszawie, no chyba, że Uniwersytet Warszawski kiedyś znajdował się w Poznaniu.

W jaki sposób On jest "z Poznania".?

Rozumiem, że nie trzeba się urodzić w konkretnym miejscu by mówić o sobie, że się stamtąd pochodzi, ale p. Komorowski tam nie mieszka. Pomyślałem, że może to okręg wyborczy jego był. Kaczyński startował kiedyś z Elbląga, Korwin z Wrocławia to może i Komorowski z Poznania?, ale gdzie tam! OKRĘG nr 20 WARSZAWA.

Więc bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu słów marszałka, bo niestety ale jestem na zgubnej drodze do stwierdzenia, że Bronisław Komorowski kłamał, a to już bardzo poważny zarzut. Kłamią psychopaci, a jak wiem od dzisiaj, psychopaci to ci co mają charyzmę, więc raczej nie nasz Bronek....

A tu oryginalna wypowiedź

http://www.tvn24.pl/-1,1656554,0,1,komorowski-nagrabil-sobie-w-poznaniu--i-krakowie,wiadomosc.html

social.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale