24 obserwujących
1482 notki
671k odsłon
  231   2

Wolne sądy czy wolni od rozumu sędziowie?

Parafrazując słowa „Źle się dzieje w państwie duńskim” na źle się dzieje w korporacji sędziowskiej, co pokazują dobitnie wyroki nie tyle nie zgodne z prawem co z przyzwoitością i rozumem.

Część kasty prowadzi niewypowiedzianą walkę z rządem czego emanacją są ich wyroki. Ostatnio jakaś pani sędzia z Hajnówki z SR skazała trzech młodych ludzi na kary więzienie, w tym jeden na rok bezwzględnego więzienia za zabranie w czasie tzw. Strajku Kobiet jednej z uczestniczek, tęczowej flagi.

Innym kuriozalnym wyrokiem jest wyrok Sądu w Hajnówce a raczej konkretnego sędziego , który nie zgodził się na areszt dla Syryjczyka , o który wnioskowała prokuratura, nie dość za szmugiel nielegalnych emigrantów, ale również za próbę przejechania policjanta.

Syryjczyka już w Polsce nie ma, ale czy sędzia odpowie za swoją skandaliczną decyzję.

Mało tego policjanta można nazwać ; pałą, krawężnikiem, psem, sędzia o nazwisku Bąk z Kamiennej Górze, powiedział, ze tak, a domniemam, że nazwanie homoseksualisty pedałem byłoby mową nienawiści, homofobią, itd.

Niezrozumiałych wyroków sędziów różnych sądów są dziesiątki, trzeba wskazać że to nie sądy a poszczególni sędziowie wydają takie a nie inne wyroki, a ponieważ część sędziów prowadzi nie wypowiedzianą wojnę z polskim rządem.

Polscy sędziowie występują przeciwko Polsce, za granicą, w myśl hasła Schetyny „ulica i zagranica” donosząc na swój kraj niczym szmalcownicy w czasie wojny.

Potrzebna jest reforma sądów i to natychmiast, a sędziowie powinni odpowiadać nie tylko za przestępstwa, ale i za skandaliczne wyroki.

https://www.tysol.pl/a73691-Ukradli-teczowa-flage-podczas-Strajku-Kobiet-Zaskakujacy-wyrok-sadu

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/206166

https://www.o2.pl/informacje/na-policje-mozna-mowic-psy-zapadl-kontrowersyjny-wyrok-6700225445608384a


Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo