7 obserwujących
71 notek
84k odsłony
350 odsłon

Zaatakowana sędzia w Rybniku - czyli kto naprawdę sieje wiatr...?

Wykop Skomentuj3


No to chyba mamy kolejne "BUM!"  w kampanii prezydenckiej. Media donoszą, że w Sądzie Rejonowym w Rybniku, podczas rozprawy sądowej, napadnięta przez oskarżonego i pobita została sędzia S. Rehlis. Wydarzenie w polskiej rzeczywistości raczej rzadkie, zatem nietrudno będzie opozycji powiązać to wydarzenie z reformą sądownictwa realizowaną przez rząd i programem o Kaście w TVP Info. O ile przez tydzień w narracji opozycji dominowała gra chorymi na nowotwory, tak teraz najbliższy tydzień może należeć do gry "nienawiścią do sędziów". Narracja - pewnie  - właśnie się pisze w gabinecie Budki i "trollowni" senatora Brejzy, ale możemy być pewni, że  usłyszymy jak to "zbieramy żniwo ziarna nienawiści zasianego przez Ziobrę i Kaczyńskiego"! Wątpię by Budka, Kierwiński, Gasiuk -Pichowicz i  M.K-D sobie odpuścili. "PiS hejtował sędziów" - oto zbieramy owoce! - usłyszymy raczej na pewno.

Tylko spróbujmy troszkę dłużej zastanowić się nad tym co się stało...bo może zaatakowana sędzia,  to sędzia mianowana przez nową NIELEGALNĄ KRS? Kto w takim przypadku odpowiadałby za "sianie ziarna nienawiści"? Kto mówił o "sędziach dublerach"? Kto głosił na cały świat, że "Izba Dyscyplinarna w SN nie jest sądem, nie  istnieje" - a orzekający tam sędziowie to "przebierańcy"? Kto wygłaszał, że "właściwie Trybunał Konstytucyjny w Polsce nie istnieje" - tylko dlatego, że wybrani tam sędziowie nie pochodzą z nadania posłów PO-SLD-PSL? Kto zadekretował, że 400 NOWO MIANOWANYCH PRZEZ PREZYDENTA SĘDZIÓW TO NIE JEST "NADZWYCZAJNA KASTA" ALE JACYŚ PARIASI, KTÓRZY NIE MOGĄ ORZEKAĆ? 

Mieliśmy, i mamy w dalszym ciągu, do czynienia z kampanią nienawiści wobec młodych, nowo mianowanych sędziów przez nową KRS. Kto weźmie odpowiedzialność za przejawy agresji wobec nich?Opozycja? M. Gersdorf? Stowarzyszenia sędziowskie reprezentujące "PRAWDZIWYCH SĘDZIÓW"? Posłom opozycji, B. Budce i sędziom SN z M. Gersdorf na czele zostaje tylko modlić się by napadnięta w Rybniku sędzia to nie była sędzia z nadania nowej,  NIELEGALNEJ KRS. Miejmy nadzieję w trakcie tych modlitw spłynie na nich łaska rozumu.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo