PAP
PAP

Liga Mistrzów. Dziś pierwsze ćwierćfinałowe rewanże. Gdzie oglądać?

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
Real - Chelsea i Bayern - Villarreal to dzisiejsze ćwierćfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów. Początek obu meczów o godzinie 21:00. Sprawdźcie, gdzie możecie obejrzeć obydwa mecze.

Chelsea będzie próbować odrobić straty w Madrycie

Londyńczycy mecz na swoim boisku przegrali 1:3. Aby marzyć o jakiś szansach na awans muszą zdobyć minimum dwie bramki na wyjeździe. Zadanie przed którym stają piłkarze The Blues nie będzie łatwe, bo Real to drużyna z doświadczonymi w trudnych momentach piłkarzami. Piłkarze Thomasa Tuchela muszą jak najszybciej otworzyć wynik na swoją korzyść, inaczej z każdą minutą będzie im coraz ciężej.

W meczu zobaczymy również polski akcent, mianowicie sędzią głównym spotkania na Estadio Santiago Bernabéu będzie Szymon Marciniak. Wiele mówi się, że dobra postawa arbitra z polski może zapewnić mu sędziowanie finału Ligi Mistrzów.

Mecz o godzinie 21:00 w Polsat Sport Premium 2.

Lewandowski będzie próbował uciec Benzemie w klasyfikacji strzelców

W drugim dzisiejszym spotkaniu, piłkarze z Monachium będą próbowali odrobić jednobramkową stratę po meczu wyjazdowym w Hiszpanii. Mało kto się spodziewał, że faworyzowani piłkarze z Bayernu będą musieli odrabiać stratę bramkową. Villarreal musi zagrać bardzo mądre spotkanie i przede wszystkim bardzo umiejętnie kontrolować własne przedpole. Bawarczycy prawdopodobnie od pierwszej minuty ruszą mocno do przodu, by zamknąć swojego rywala na jego połowie i jak najszybciej strzelić pierwszą bramkę.

Czy Lewy swoimi bramkami zapewni półfinał Bayernowi? Dowiemy się o tym już dziś wieczorem. Mecz do obejrzenia będzie na kanale Polsat Sport Premium 1, o godzinie 21:00.