25 obserwujących
870 notek
233k odsłony
  541   1

Pfizer będzie testował szczepionki na polskich dzieciach!

Konfederacja
37 min  ·
Pfizer będzie testował szczepionki na polskich dzieciach!
Michał Wawer: Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował, że Polska jest jednym z zaledwie CZTERECH państw na świecie, które pozwoliły firmie Pfizer-BioNTtech na prowadzenie u siebie badań klinicznych na niemowlętach w zakresie możliwości szczepień od... 6. miesiąca życia!
Innymi słowy: to na polskich niemowlętach amerykańska korporacja będzie sprawdzała, czy szczepionka będzie bezpieczna dla dzieci w innych (bogatszych?) krajach. Zakompleksieni politycy Bandy Czworga zapewne uważają to za wyróżnienie - a prawda jest tak, że rząd PiS zgodził się w ten sposób na zaliczenie Polski do krajów medycznego trzeciego świata.
Warto przypomnieć, że cały czas nie zostały zakończone badania dotyczące bezpieczeństwa tej szczepionki dla DOROSŁYCH, a dopuszczenie jej do obrotu w UE ma charakter jedynie warunkowy. Przykłady szczepionek AstraZeneca i Johnson&Johnson pokazują, że wiele skutków ubocznych szczepionek nie zostało wykrytych w dotychczasowych badaniach klinicznych.
Decyzja, żeby w tych warunkach zgodzić się na eksperymentalne podawanie niesprawdzonych preparatów malutkim dzieciom - to kolejny dowód, że opętani covidowym szaleństwem politycy Bandy Czworga nie liczą się z ludzkim życiem i zdrowiem.
Walczmy o zablokowanie testów Pfizera na niemowlętach!
Proszę Was o udostępnianie tego wpisu!
https://www.facebook.com/MichalWawerRN/posts/847741485953866

image

Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale