66 obserwujących
523 notki
462k odsłony
3007 odsłon

Profesor Francis Boyle na temat koronawirusa COVID 19

Wykop Skomentuj2


Profesor Francis Boyle,  to amerykański prawnik zajmujący się prawami człowieka i profesor prawa międzynarodowego na University of Illinois College of Law  w USA.

Przez całą swoją karierę reprezentował krajowe i międzynarodowe organy, w tym Naród Czarnej Stopy (Kanada), Naród Hawajski i Naród Lakota , a także liczne indywidualne przypadki śmierci i bronił praw człowieka. Doradzał licznym organom międzynarodowym w dziedzinie praw człowieka, zbrodni wojennych i ludobójstwa, polityki nuklearnej i wojny biologicznej. W latach 1991-1992 Boyle był doradcą prawnym delegacji palestyńskiej na negocjacjach pokojowych na Bliskim Wschodzie.

Zasiadał w zarządzie Amnesty International , jako konsultant w American Friends Service Committee oraz w Radzie Doradczej Rady ds. Odpowiedzialnej Genetyki . Opracował amerykańskie przepisy wykonawcze do Konwencji o broni biologicznej , znanej jako Ustawa o zwalczaniu terroryzmu o broni biologicznej z 1989 r. , która została jednogłośnie zatwierdzona przez obie Izby Kongresu USA i podpisana przez prezydenta George'a HW Busha .

W październiku 1992 r. Boyle uczestniczył w Międzynarodowym Trybunale Ludów Tubylczych i Uciskanych Narodowości w Stanach Zjednoczonych Ameryki, który został zwołany  w San Francisco.

Boyle, działając jako „specjalny prokurator”, zwrócił się do Trybunału o wydanie następujących dokumentów: 

- na podstawie karty , wyroku i zasad norymberskich, wydanie prawa zakazującego rządowi federalnemu Stanów Zjednoczonych Ameryki prowadzenia międzynarodowego spisku i działania organizacji przestępczej jaką jest tzw. "deep state" . 

- wydanie prawa rozwiązującego Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych Ameryki jako podmiot prawny i polityczny .

W podsumowaniu 37-punktowego aktu prawnego Boyle ogłosił, że rząd federalny Stanów Zjednoczonych, jest "hostis humani generis"(łac.), czyli wrogiem całej ludzkości!

Dla dobra całej ludzkości Trybunał musi potępić i odrzucić Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych Ameryki i jego groteskową wizję Nowego Porządku Świata(NWO) opartego na wojnie, rozlewie krwi, przemocy, przestępczości , ludobójstwie , rasizmie , kolonializmie , apartheidzie , masowych naruszeniach podstawowych praw człowieka oraz odmawianie międzynarodowego prawa do samostanowienia rdzennym ludom(Indianie) mieszkającym w Ameryce Północnej i innym na całym świecie.


Oto wypowiedź profesora Francisa Boyle na temat pandemii COVID 19:


A tu dane naukowe na których opiera on swą opinię:

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0166354220300528


Tytuł publikacji z kwietniowego(2020) numeru ELSEWIER, na witrynie internetowej SCIENCE DIRECT:


"Glikoproteina kolca nowego koronawirusa 2019-nCoV zawiera miejsce cięcia podobne do furiny, nieobecne w CoV tego samego kladu"

(tł. google)

Najważniejsze:

- Sekwencja genomowa 2019-nCoV wskazuje, że wirus skupia się z betakoronawirusami linii b           

- Sekwencja białka S 2019-nCoV ma specyficzne furinopodobne miejsce cięcia nieobecne w linii b CoV, w tym sekwencje SARS-CoV. 

- Miejsce cięcia podobne do furiny w białku S 2019-nCoV może mieć wpływ na cykl

  życia wirusa i patogenność.

- Kampanie mające na celu opracowanie leków anty-2019-nCoV powinny obejmować

  ocenę inhibitorów furiny.


Abstrakt:


W 2019 r. W Wuhan w Chinach pojawił się nowy koronawirus (2019-nCoV) infekujący ludzi. Jego genom został zsekwencjonowany, a informacje genomowe natychmiast opublikowane. Pomimo wysokiego podobieństwa z sekwencją genomu SARS-CoV i SARV-podobnych CoV, zidentyfikowaliśmy osobliwe miejsce cięcia podobne do furiny w białku Spike 2019-nCoV, pozbawione innych CoV podobnych do SARS. W tym artykule omawiamy możliwe konsekwencje funkcjonalne tego miejsca rozszczepienia w cyklu wirusowym, patogenność i jego potencjalny wpływ na rozwój leków przeciwwirusowych.Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale