77 obserwujących
708 notek
566k odsłon
  332   0

Operacja false flag 9/11 – 20-ta rocznica zbrodni rządowej

                                                          image


Książka na temat wydarzeń z 11 września 2001 roku przedstawia je jako sponsorowany przez państwo terroryzm pod fałszywą flagą.

„9/11 Synthetic Terror” jest jedyną książką, która przedstawia jak funkcjonował model tych wydarzeń:
 – sieć kretów, paramilitarnych profesjonalistów, sprywatyzowanych zasobów wywiadowczych i skorumpowanych korporacji medialnych.

Przedstawia, jak ta ogromna prowokacja została z powodzeniem wykonana i wykorzystana jako propaganda wojenna.
To nowe, piąte wydanie po raz pierwszy ukazuje zupełnie nowy wymiar faktów:
- ogromny wachlarz ćwiczeń, podczas których aparat obronny USA przećwiczył każdy aspekt operacji z 11 września.

Autor książki Webster Tarpley przedstawia zakres badań wydarzeń z 11 września – takich jak kontrolowane wyburzenie trzech wież WTC, z perspektywy doświadczonego eksperta ds. wywiadu i historyka.

Wydarzenia te pokazuje w geopolitycznym kontekście oligarchii i imperializmu – na tle tradycji podobnych precedensów i forteli, które były pretekstem do interwencji czy wojen, takich jak zatopienie amerykańskiego krążownika pancernego USS Maine, po eksplozji 15 lutego 1898 i będącego bodźcem do wojny amerykańsko-hiszpańskiej, czy sprowokowanego przez USA ataku Japonii na Pearl Harbor – przeprowadzonego 7 grudnia 1941 roku, będącego pretekstem przełamującym opór społeczeństwa amerykańskiego w kwestii włączenia się USA do II wojny światowej.

Do czego i komu potrzebny był pretekst jakim były te wydarzenia, mogliśmy się przekonać po dalszym ciągu wydarzeń w skali geopolitycznej.

Operacja 9/11 to nie tylko ataki na wieże WTC-1 i WTC-2(8:46 am, czasu wschodnioamerykańskiego letniego UTC – 4), ale także zawalenie się po kilku godzinach(5:20 pm czasu wschodnioamerykańskiego letniego UTC – 4), czyli po 8 godzinach i 35 minutach, 47 kondygnacyjnego budynku WTC-7, oddalonego od WTC-1 o 320 m, rzekomo wg oficjalnego Raportu NIST (the National Institute of Standards and Technology), z powodu temperatury wywołanej pożarami na WTC-1.

Raport na temat zawalenia się WTC-7 , 9/11

UniversitUniversity of Alaska Fairbanks WTC 7 Final Report

został sporządzony na zlecenie „Architekci i inżynierowie dla budżetu projektu Truth Project z 11 września” przez zespół naukowców z University of Alaska Fairbanks, pod kierunkiem prof. J. Leroy Hulsey.
Czas prac na tym Raportem to okres od 1 maja 2015 r. - 31 grudnia 2019 r

Prezentacja Raportu:


Film z momentu zawalenia się WTC-7 w ciągu 7 sekund:W 2013 roku(08.09.2013 roku), po klęsce polityki resetu USA-Rosja, rosyjska ogólnoświatowa angielskojęzyczna telewizja RUSSIA TODAY ukazała publicznie materiał potwierdzający, iż tzw. atak na World Trade Center (WTC) znany wielu jako 9/11 (od daty wydarzenia 9.11.2001 r.) został sfinansowany i zrealizowany przez Biały Dom!
W prezentowanym przez RT materiale filmowym dowodzą, że to rząd Stanów Zjednoczonych sam dokonał tej zbrodni przeciw własnym obywatelom.Podobne wydarzenia miały miejsce w 1999 roku w Rosji, gdy doszło do szeregu zamachów/wysadzenia budynków mieszkalnych w Moskwie, Bujnaksku, Wołgodońsku, o które oskarżono islamistów czeczeńskich i które były pretekstem do wojny w Czeczenii.
Wydarzenia te były też pretekstem do przejęcia władzy w Rosji przez tzw. siłowników z Putinem na czele, po fatalnych rządach Jelcyna w latach 90-tych XX wieku.

Pod koniec lat 90-tych stosunki USA z Rosją były złe a to za przyczyną polityki USA, którą można określić jako:

- szerzenie przez USA/Zachód demokracji w rosyjskiej strefie wpływów, ustanowionej jako porządek pozimnowojenny

- rozszerzanie NATO na wschód

- ekonomiczna kolonizacja Rosji(kuponowa prywatyzacja majątku Rosji) na wzór tego co uczyniono w Europie Śr.Wsch. w tym w Polsce(złodziejska prywatyzacja)

W czerwcu 2001 roku na pierwszym szczycie z Putinem w słoweńskiej Lublanie G.W.Bush niezwykle pochlebnie wyrażał się o swoim rosyjskim odpowiedniku, określając go jako człowieka „bardzo otwartego i godnego zaufania” i stwierdzając, że mógł „zajrzeć do jego duszy” a zaglądając mu głęboko w oczy „zobaczył w nich „szczerego demokratę”.

Po wydarzeniach z 9/11, to Putin jako pierwszy przywódca światowy okazał USA chęć pomocy w ogłoszonej przez prezydenta USA G.W.Busha tzw. wojny z terroryzmem.

Wkrótce potem Moskwa wyraziła zgodę na ustanowienie przez USA, w celu wsparcia kampanii w Afganistanie, baz wojskowych w Azji Środkowej, na obszarze tradycyjnie uważanym za własną strefę wpływów Moskwy.
„Do swojego domu zaprasza się tylko przyjaciół,” powiedział Bush 15 listopada 2001 roku, podejmując Putina na swoim ranczo w Teksasie.

Putin był pierwszym zagranicznym przywódcą zaproszonym do teksańskiej posiadłości Busha.

Tak zaczęła się „polityka przyciągania Rosji do Zachodu” na początku XXI wieku a jej założycielskimi fundamentami były właśnie wydarzenia w Rosji z 1999 roku i w USA z 11.09.2001 roku, podniesiona potem na wyższy poziom w 2009 roku po rozpoczętej przez kolejnego prezydenta USA B.H.Obamy „polityki resetu USA-Rosja", przypieczętowanej jak to jest praktykowane w organizacjach mafijnych kolejną zbrodnią, operacją „fałszywej flagi” z 10.04.2010 roku tak jak te w/w, tym razem na elicie Polski, która była zawalidrogą w budowie EURAZJI jako konfederacji UE i Rosji, sojusznika USA w konfrontacji z Chinami.

Cechą takich zbrodni rządowych dokonywanych przez światowe mocarstwa jest to, że pozostają one oficjalnie niewyjaśnione i nieukarane.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale