78 obserwujących
711 notek
570k odsłon
  1163   2

Jeffrey Sachs w Watykanie - transformacja ustrojowo-gospodarcza KRK?

Po końcu zimnej wojny, globaliści przystąpili do poszerzania UE(I-szego etapu NWO) na wschód.

Na pierwszy ogień poszły kraje odzyskane od Rosji, po rozpadzie  bloku państw socjalistycznych w Europie Środkowo Wschodniej, w tym Polska.

W Polsce rozpoczęto transformację ustrojowo gospodarczą, wg planu Sachsa-Balcerowicza; planu złodziejskiej prywatyzacji, pozbywania się majątku narodowego i prowadzącej do nędzy milionów Polaków.

Następnym etapem budowy NWO miała być Rosja i kraje posowieckie z Euroazjatyckiej Unii Celnej powstałej  1 stycznia 2010 roku.

Realizacja tego etapu otworzyłaby drogę do dalszej ekspansji w skali całego globu.

I-sza kadencja prezydentury Obamy , to etap przygotowawczy do powstania  EURAZJI, jako rodzaju konfederacji UE i Rosji z jej unią celną a II-ga kadencja B.H.Obamy od 2013 roku miała być już praktyczną realizacją tego planu, 

W 2010 roku USA zawarły z Rosją układ START II(8.04.2010), zlikwidowano przeciwników tego planu (10.04.2010), powołano Format Normandzki do zarządzania EURAZJĄ(podczas szczytu w  w Deauville  18-19 października 2010 roku) i zawarto strategiczne partnerstwo NATO-Rosja podczas szczytu NATO i NATO-Rosja w Lizbonie(19–20 listopada 2010 roku).

W 2012 roku przystąpiono do realizacji planu dostosowania KRK do planów NWO i postanowiono zastąpić konserwatywnego papieża BXVI, "nowoczesnym" argentyńskim kardynałem Jorge Mario Bergoglio, który od lat młodzieńczych sympatyzował z ruchami lewicowymi Ameryki Południowej i był bardzo zaangażowany w działalność środowisk LGBT(Gustavo Vera, argentyński polityk i działacz argentyńskich środowisk  LGBT jest jego serdecznym przyjacielem).

image


Franciszek i Gustavo Vera podczas  Światowego Spotkaniua Rodzin w Dublinie w 2018 roku.

W 2005 roku,  próbowano skłonić kardynała Bergoglio, by kandydował w wyborze nowego papieża podczas Konklawe po śmierci JPII, ale on wtedy nie zgodził się.

Wiedzę na ten temat miał BXVI, bo podczas inauguracji swego pontyfikatu w 2005 roku, zwrócił się do wiernych tymi słowami:

(...)

Módlcie się za mnie, abym nie uciekł ze strachu przed wilkami.

(...)

Już w 2012 roku wywierano na BXVI naciski, by abdykował, ale on czekał z decyzją do wyniku wyborów prezydenckich w USA(czekał na to, czy Obama wygra wybory na II-gą kadencję) i dopiero po ogłoszeniu wyników wyborów zapowiedział swoją abdykację, którą ogłosił 11 lutego 2013 roku, po inauguracji Obamy na prezydenta na II-go kadencję(czyli jednak "uciekł przed wilkami").

Postęp w budowie EURAZJI został przerwany w 2013 roku, gdy USA i Rosję  poróżniły interesy na Bliskim Wschodzie(Syria, Iran) i dopiero powrót do władzy Demokratów w 2021 roku, pandemia COVID-19, uruchomiła projekt Wielkiego Resetu i dalsze reformowanie KRK, czego objawy widzimy w postępowaniu Franciszka , mianującego Jeffrey'a Sachsa,  propagatora idei „zrównoważonego rozwoju” i kontroli populacji poprzez antykoncepcję,  członkiem Papieskiej Akademii Nauk Społecznych.

https://dorzeczy.pl/religia/217018/jeffrey-sachs-czlonkiem-papieskiej-akademii-nauk-spolecznych.html

Wcześniej, bo w 2017 roku tygodnik "Niedziela" pisał o "nawróceniu" Jeffrey'a Sachsa, który podczas sesji Papieskiej Akademii Nauk Społecznych powiedział, ze "trzeba zaimplementować do kapitalizmu naukę Jezusa. "

https://m.niedziela.pl/artykul/133882/nd/Nawrocenie-ekonomisty


Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo