158 obserwujących
4372 notki
4523k odsłony
309 odsłon

Samojedzi

Wykop Skomentuj27

Prezes Orlenu został Człowiekiem Roku tegorocznego Forum Ekonomicznego. Nagrodę wręczył mu premier Sasin. W tym kontekście profesor Sadurski zauważa, że PKN Orlen S.A. jest jednym z partnerów komercyjnych Forum Ekonomicznego 2020, co łatwo sprawdzić na stronie. Forum przyznało Prezesowi Obajtkowi Nagrodę Człowieka Roku. Czyli Obajtek sam sobie ufundował Nagrodę.

Mamy więc chyba obraz dobrej zmiany. Jest samowystarczalna. Z faktu, że dołują akcje spółki, kierowanej przez Człowieka Roku, łatwo też wyciągnąć wnioski o kryteriach, jakimi się kierują szafarze honorowych tytułów czasu sprawiedliwości społecznej. Sami przeżywają swoje sukcesy, bo sami je cenią. Wyłącznie.

Nic więc dziwnego, że dobrozmienna hojność dla ludu jest zżerana przez inflację. Jak ustalono w FOR jest ona teraz najwyższa od ośmiu lat. Całkowicie też odpowiada polityce PiS-u, którego wyraziciele jeszcze w kwietniu ostrzegali przed deflacją(!) i mają sukces. Ustrzegli nas przed nieszczęściem spadku cen. Dzięki nim jesteśmy w trójce państw Unii najbardziej wyróżnionych wzrostem cen.

O owocnej budowie w Ostrołęce za 1,5 mld. złotych dwóch wież PiS-u (sic!) nie ma co mówić. Zwłaszcza że często bardzo informacyjnie aktywne CBA dokonało tym razem zatrzymań profitentów bez towarzystwa kamer. Podobnie zresztą jak nie ma co wspominać o zarzutach dla kierowniczki sklepu Ikei, która wyrzuciła z pracy ostentacyjnego homofoba. – Jeżeli ktoś chce robić interesy w Polsce, to dobrze, aby szanował historię i tradycję w Polsce – tak jeszcze na początku wakacji oburzał się wyraziciel dobrej zmiany.

Nic więc dziwnego, że Człowiekiem Roku został prezes spółki, której dynamika utraty wartości mogła w tym roku obudzić zazdrość wielu podobnych mu przedsiębiorców, a nagrodę mu wręczył przysłowiowo już skuteczny minister.

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka