161 obserwujących
4653 notki
4781k odsłon
  749   3

Poruty

Sławomir Nowak złożył milion złotych zastawu dla obietnicy, że się na wezwanie organów stawi gdzie trzeba. Prokuratura nie sporządziła jednak stosownego protokołu ze względu na sprzeciw, który wstrzymał natychmiastową wykonalność postanowienia Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 2 czerwca 2021 r. w zakresie możliwości wpłaty poręczenia majątkowego do czasu jego uprawomocnienia. To i tak dobrze, że go wypuścili.

– Częściowa korespondencja na mailu prywatnym daje pewnego rodzaju zabezpieczenia polegające na tym, że ten mail jest dużo trudniejszy do zidentyfikowania dla takich służb jak rosyjskietwierdzi minister Buda.

– Systemy pocztowe WP są całkowicie bezpieczne, a informacje czy insynuacje jakoby miało dojść do włamania na konta WP są całkowicie nieprawdziwe - poinformowała w poniedziałek portal Wirtualna Polska, odnosząc się o informacji o ataku hakerskim na skrzynkę pocztową szefa KPRM Michała Dworczyka – oświadczyła Wirtualna Polska. To kto ujawnił treść ministerialnej skrzynki?

Mamy więc zdarzenia tak samo zrozumiałe dla opinii publicznej, jak volapük prawników. Otwarto jeszcze lepsze pole dla szyderstwa od tego, które niesie mimika osób publicznych. Nic dziwnego, że – jak pisze pani Mieńkowska-Norkiene – PiS się robi obciachowy

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka