3 obserwujących
359 notek
262k odsłony
  409   0

Jadwiga Emilewicz jednak minęła się z prawdą w sprawie ferii swoich synów...

Wnioski o wydanie licencji dla trzech synów byłej wicepremier trafiły do Polskiego Związku Narciarskiego 7 stycznia - podaje tvn24.pl. Zgrupowanie narciarskie, w którym uczestniczyli synowie Jadwigi Emilewicz, zakończyło się 6 stycznia. Potwierdzają się tym samym wcześniejsze informacje, że dzieci byłej minister łamały obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa, czemu zaprzeczyła Emilewicz w oświadczeniu

Przypomnijmy - portal tvn24.pl informował wczoraj, że synowie Jadwigi Emilewicz jeździli na nartach na stoku przeznaczonym dla zawodników szkółki narciarskiej w Zakopanem. Jak wynikało z informacji stacji, dzieci byłej wicepremier nie miały odpowiedniej licencji (Polskiego Związku Narciarskiego), by korzystać z jazdy - zostały one dopisane dopiero po pytaniach dziennikarzy.

Sama Jadwiga Emilewicz wydała oświadczenie, w którym dementowała doniesienia stacji. Była wicepremier utrzymuje, że nie złamała obostrzeń, a jej synowie startują w zawodach od lat.

Dziś tvn24.pl podaje informacje przekazane przez szefa komisji licencyjnej PZN. Wynika z nich, że licencje dla synów Emilewicz zostały wydane dzień po zakończeniu zgrupowania narciarskiego, w którym brali udział, a dwa dni po tym, gdy portal zapytał o licencje samą Jadwigę Emilewicz.

Żródło onet.pl

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/synowie-emilewicz-jezdzili-bez-licencji-polski-zwiazek-narciarstwa-potwierdza/tgp0dxn,79cfc278

Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości