Ksiundz Stryj Ksiundz Stryj
36
BLOG

Ludziska tak kochają TVN i Polsat

Ksiundz Stryj Ksiundz Stryj Polityka Obserwuj notkę 3

że dla dobra owych stacyj kłamią w żywe oczy ankieterom? To jedno, co pewnie wynika z owych wyborów przed II turą. Rozmowa takiego ankietera z elektoratem telefoniczna, czy przed punktem wyborczym wygląda być może tak:

Ankieter: Witam jestem z ośrodka .... prowadzę badania zlecone przez ... czy mogę zapytać, na kogo Pani głosowała?

Ankietowana: s***

Ankieter: Dziękuję, upewnię się tylko, więc proszę o potwierdzenie... na ob. Komorowskiego?

Ankietowana: s***

Ankieter: Dziękuję jeszcze raz, zapisuję Pani głos i polecam się na przyszłość.

A co do wyników, miałem nadzieję na zwycięstwo w I turze p. Premiera Jarosława Kaczyńskiego, ale nic straconego. Czeka nas jeszcze wiele radości w ciągu nadchodzących dni. Commorra i jego sztab oraz nasze ulubione telewizje nam jej dostarczą:)

Słowem wygramy!

Ps. Boszzz i to przy pomocy elektoratu tow. Napierniczalskiego…. „To On…., właśnie On!” nam to załatwi – strasznie Grześ i Bronek go zdążyli obrazić, wystarczającoJ

 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (3)

Inne tematy w dziale Polityka