Nie, żebym kogoś zachęcała, bo sama nie robię tego z przyjemnością….., czasami po prostu nie mam wyjścia, niestety. Tylko, żeby wszystko było jasne, oglądając publicystykę w tej stacji, wq…nym można być na okrągło, ale jeżeli ktoś oczekuje szczególnych wrażeń, to polecam program, który będzie prowadzić(?) redaktorka Karolina Lewicka. Znak zapytania postawiłam nieprzypadkowo, bowiem rzeczona redaktorka, nie tyle prowadzi programy, co jest ich uczestniczką. Nie ma co, na temat jej umiejętności się rozpisywać, bo i nie ma o czym. Można jedynie odnotować, że w chamstwie, prostactwie, prymitywnej manipulacji i arogancji, niewielu tej adeptce sztuki …… hm….. no właśnie, jakiej?, jest w stanie dorównać. To wstrętne babsko, zamiast prowadzić program, moderować dyskusję, jest jak zwykle stroną w dyskusji, którą na dodatek przerywa i zakłóca na wszystkie możliwe sposoby. Żeby nie było wątpliwości, ta panienka z INFO-okienka jest po właściwej, prorządowej stronie, a jej zaangażowanie jest tak oczywiste i tak nieskrywane, że chyba tylko ślepy, a nawet i głuchy, by tego nie zauważył. Tak naprawdę to podziwiam zapraszanych przez nią do programu gości, szczególnie z partii prawicowych. Podziwiam, że potrafią wytrwać do końca programu, zresztą niejednokrotnie mam im to za złe. Chamstwo, bezczelność i brak profesjonalizmu INFO-gwiazdeczki powinny być napiętnowane i ukrócone. W końcu, jakby nie było, zajmuje ona miejsce w telewizji niestety publicznej, ale może właśnie dlatego, zachowuje się jak publiczna, tyle tylko, że nie osoba.
Po obejrzeniu dzisiejszego programu pod wodzą Lewickiej jestem jak zwykle, a może nawet bardziej wq…na i zwyczajnie zmęczona, bo patrzenie na to indywiduum, to prawie masochizm,
Tak bardzo chciałbym powiedzieć, że więcej nie będę…… i nie będę, o ile znowu nie będę w sytuacji bez wyjścia, czego wszystkim życzę.
Inne tematy w dziale Rozmaitości