20 obserwujących
191 notek
576k odsłon
  3953   0

Tomuś, Piotruś i Adrianek - wara od Policji!

Był jeszcze czwarty. Jasperek. Jasper Sołtysiewicz.

Słynny aktor.

Słynny, bo zagrał w reklamie chipsów i w telenoweli. A teraz ma jeszcze kilka punktów do fejmu, bo się plątał w rejonie zamieszek i dostał bęcki od Policji. Znaczy się, kolejna ofiara Gestapo.

Brutalnie go skatowali, bo - uwaga - nie mieli odwagi, żeby się zbliżyć do prawdziwych bandytów.

Pan Jasper... jak jak? Jacek? Nie, kurde, Jasper. Pan Jasper nie narzuca się ze swoją percepcją świata, ale na swoim koncie FB dyskretnie przemyca płaskoziemskie treści. Mianowicie koronawirusa nie ma.

"Słynny aktor" utrzymuje, że on akurat wracał z planu filmowego, gdy zdziczały szwadron bezmózgich siepaczy zaczął katować każdego, kto się napatoczył. Strzelali po oczach starcom, gwałcili kobiety, a niemowlęta nadziewali na dzidy i wrzucali w płomienie.

Cud, że jemu udało się przetrwać tę rzeź. A to tylko dzięki temu, że położył się na torach i udawał szynę. Rola życia...

Na koniec tego krótkiego przeglądu – dziennikarska bzdura z RMF.

Otóż „policjanci użyli broni bez zgody przełożonego”.

Policjanci użyli broni zgodnie z procedurami. Nie potrzebowali zgody, bo działali w celu odparcia bezprawnego bezpośredniego zamachu na ich życie i zdrowie. To jest abecadło zasad użycia broni. Dowódca tego pododdziału reagował trafnie i elastycznie, a wy, gamonie z RMF słuchajcie więcej kreatur pokroju Mazguły, to na pewno wszystkiego się dowiecie.

Co naprawdę stało się pod Empikiem i co naprawdę odwinął Dziadek Tomek? Zapoznajcie się z publikacją Marcina Wikły. Dziennikarz poddał analizie nagranie udostępnione przez MSWiA. Obejrzał je uważnie minuta po minucie i opisał, co z tego wynika.

Jedyny przytomny w tym medialnym pochodzie. Jedyny sprawiedliwy.

Link - analiza Marcina Wikły

PYTANIE

Powstaje pytanie: gdzie się podziały policyjne związki zawodowe? Od kilku dni na policjantów wylewane są hektolitry fekaliów. Pseudoeksperci typu Semka szaleją w mediach, obrażając funkcjonariuszy i ugruntowując negatywną opinię obywateli o ludziach munduru. Przewodniczący Duda z pianą na ustach domaga się dymisji generała Szymczyka, bo się stała zbrodnia niesłychana.

Gdzie jest Rafał Jankowski? Znowu wręcza medale dziwnym ludziom? Gdzie jest Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych? Gdzie jest Kolasa, przewodniczący związkowców Straży Granicznej? Przecież policjanci, to nasi Niebiescy Bracia. Niejednokrotnie wykonujemy tę samą robotę, razem, według tych samych procedur.

Nie ma? Nikogo nie ma? No dobra, w każdym razie JA JESTEM. Wara! Wara od Policji!

[]

Poznaj zdanie policjantów z pierwszej linii:

Sierżant Bagieta

Psi punkt widzenia

A co z wybrykami Lempart?

Mundurowy przegląd memów

Kolasa? A co to za jeden?

Słupy nad Odrą - chore związki Kolasy

[]

Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale