Na spotkaniu na szczycie wszystkich nadregionów europejskich spotkały się głowy nadregionów "trzydziestkiczwórki" na szczycie Rady w Brukseli. Na spotkaniu tym doszło do podpisania umowy o rozwiązaniu państwa Unia Europejska i utworzenie zamiast tego 34 państw zgodnie z mapą sprzed 2020 roku.
Każde z nowych państw ma w ciągu pół roku ustanowić nowe prawodawstwo, gdyż po tym czasie prawo Unii przestanie obowiązywać. Szefowie nadregionów staną sie głowami nowych państw. Na razie postanowiono nie wracać do kwestii niedawnych i kolejnych po Francji, Holandii i i Wielkiej Brytanii pogromów muzułmanów w południowych Niemczech w których to w ostatnich dwóch latach zginęło około 17 milionów wyznawców Mahometa. To samo tyczy się mordów na homoseksualistach w Hiszpanii.
Szefowie przyszłych państw podpisali iż "...dalsze pogłębianie integracji oraz socjalnej funkcji Unii doprowadziło do śmierci wielu milionów ludzi oraz niezliczonych patologii społecznych. W związku z tym decydują się rozwiązać Unię Europejską a także zaprzestać socjalnej roli przyszłych państw." Każde z nich ma mieć zapewniony konstytucyjny brak funkcji socjalnej bez względu na ustrój jaki będzie w danym państwie obowiązywał. Gospodarkę natomiast państwa postanawiają oprzeć na wolnym rynku. Ma to być terapia szokowa dla społeczeństwa europejskiego. Jest to najszybsza i najefektywniejsza forma przywrócenie normalności w społeczeństwie.
Niewiadomą natomista staje się kwestia powrotu Watykanu do Rzymu. Jak wiadomo mniejszość muzułmańska wywalczyła przed dziesięciu laty by Stolicę Apostolską przenieść do Nigerii. Kwestie ewentualnego powrotu uzgodnić ma umowa trójstronna Stolicy Apostolskiej, przyszłego Państwa Włoskiego a także Nigerii.
W nadregionie polskim czyli w przyszłym Państwie Polskim na tron ma być postawiony obecny premier nadregionu Piotr Nowak Chethernez jak wiadomo w połowie Polak a w połowie Chilijczyk. Inicjator obalenia Unii i powstania nowych państw. Człowiek niezwykle charyzmatyczny i odważny. Pierwszy od 20 lat katolik pełniący wysoką funkcję publiczną.
Europę czeka teraz wielka zmiana.
Inne tematy w dziale Polityka