53 obserwujących
1591 notek
885k odsłon
  212   1

"Dziennikarze" z GW będą sobie czekać na tematy ...

Cytuję "Podziel się z nami swoją historią"

Wybuch wojny w Ukrainie diametralnie zmienił otaczającą nas rzeczywistość. Projekt reportersko-fotograficzny "SMS: Świat skończył  się dzisiaj" to próba zrozumienia tego, co dzieje się wokół nas. Teksty przygotowała Anna Alboth, zdjęcia - Karol Grygoruk.

Podziel się z nami swoją historią. Opowiedz nam, co zmieniło się 24 lutego, jak wojna wpłynęła na Twoje życie. Wyślij formularz zgłoszeniowy do 31 sierpnia 2022 r. Krótko opisz swoje doświadczenia. O tym, kto dołączy do Tarasa, Oleny, Jany, Karoliny i Szymona, poinformujemy mejlowo, najpóźniej do 20 września." A na dole formularz zgłoszeniowy- wyślij formularz.

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,185310,28709537,jana-z-bialorusi-napiecie-rosnie.html

A my będziemy sobie siedzieli wygodnie na ul. Czerskiej i może pojedziemy. Bo jak nas nie zainteresuje twa przeszłość i czego doświadczyłaś/łeś to raczej nie. Najlepiej oczywiście jakbyś był jakimś LGBQWERTY plus.

K... mać. Przeżyłem w swoim życiu zawodowym i dziennikarstwo. Wtedy jeździło się ma tzw. tematy a nie siedziało na d... i czekało aż może się coś zdarzy.

A tu jakaś para dupków i żenujących "dziennikarzy" dajcie nam temat może pojedziemy.Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale