Blog
Takie sobie złośliwości
frank_drebin
44 obserwujących 1464 notki 810859 odsłon
frank_drebin, 26 lipca 2017 r.

Powaliło wszystkich?

536 6 0 A A A

Po dwóch wetach PAD rozpoczęło się sam nie wiem co. Jedni prawie odmawiają mu już zdolności honorowej. Inni już prawie mają go za swego (syndrom Giertycha i Marcinkiewicza). Wszystkich przebił DerOnet.pl, który już wieszczy rozpad PiS. Jak ktoś pamięta jeszcze Renatę Rudecką-Kalinowską to musi pamiętać, że z 45574389458 razy "przewidywała" ona to samo i jakoś potem PiS wygrał wszystko. Jednak od DerOnet.pl nie wymagam za wiele. Mają tam zaciąg z parówkowego portalu, który zawsze pisał życzeniowo. I żadna z ich "prognoz" się nie sprawdziła. Czemu się zresztą nie dziwię. W końcu mają tam piszącą gimbazę na takim poziomie, że prawdziwa gimbaza chyba by się obraziła na poziom ich yntelygencji.

Co się takiego stało?

Dwa weta. Stanowiska się utrze. Podnieceni swym "sukcesem" rozchodzą się do domów. Majdanów jakoś nie ma. Mówię o prawdziwym majdanie a nie czeskim majdanie. Jeśli ktoś pamięta co to jest czeska głodówka to przypomnę. Czeska głodówka trwa od 7.00 do 15.00 z przerwą na obiad. Takie dziś opozycja ma czeskie majdany.

I tylko wszystkim przemknęła jedna wiadomość chyba. Oto niegdysiejszy "heros" co to miał być nowym Wałęsą obraził się na wszystkich i zabiera grabki i wiaderko do domu

http://mateuszkijowski.natemat.pl/213483,kod-sztandar-wyprowadzic

I tyle są warte wszelakie jak wyżej diagnozy i prognozy. Przecież sam mówił Kijowski, że Kaczyński przyjdzie do niego na rozmowę jak będzie tracił władzę co z lubością na czerwonych paskach cytowały wszelakie media mainstreamu.

Ot i tyle. Wyluzujcie wszyscy.

Dziękuję za uwagę.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Zwykle cyniczny i wredny, szukający dziury w całym ;)

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Ronin. Też miałem 12 lat łowczarka. Tak samo od szczeniaka do końca. Ludziolubny był z...
  • Aż słyszę tę muzykę z "Dobry, zły i brzydki" :) https://www.youtube.com/watch?v=X2suw1N5PAY...
  • @lmr6...

Tematy w dziale Polityka