Starosta Melsztyński Starosta Melsztyński
359
BLOG

Nielegalni imigranci zrezygnowali!

Starosta Melsztyński Starosta Melsztyński Społeczeństwo Obserwuj notkę 9

Zdrowy rozsądek zwyciężył - Dalsza ucieczka przed Strażą Graniczną jest bezcelowa! - 900 nielegalnych imigrantów oddało się w ręce Straży Granicznej - Ludność cywilna Podlasia może odetchnąć z ulgą. Straż Graniczna odniosła kolejny sukces w obronie polskich granic!

Po czterodniowych poszukiwaniach odnaleziono ukrywających się nielegalnych imigrantów. Zastosowanie nowoczesnych instrumentów wykrywających obecność ludzi złamało determinację nielegalnych imigrantów w takim stopniu, że 27 września wczesnym rankiem poddali się patrolowi SG.

Nielegalni imigranci zostaną potraktowani według przepisów prawa i poddani ekstradycji do kraju, z którego przybyli, przekraczając nielegalnie granicę.

Ludność cywilna Podlasia przeżywała dni wielkich niedogodności i strachu. Mieszkańcy zostaną teraz otoczeni stosowną opieką w punktach koncentracji, gdzie otrzymają pomoc lekarską oraz wyżywienie.

Poddanie się grupy nielegalnych imigrantów stanowi pouczający przykład, że jeszcze nie jest za późno na położenie kresu tragedii nielegalnych imigrantów. Wystarczy, by zrozumieli, że ich mocodawcy nie działają dla ich dobra. Śmiejącą się osobą jest tu białoruski dyktator, Łukaszenka, który oszukał imigrantów, ściągając ich do swojego kraju obietnicami dostarczenia na Zachód oraz tenże Zachód, który marznącym u granicy imigrantom nie dostarczył żadnej pomocy.

Teraz nielegalni uchodźcy, którzy oddali się w ręce polskich pograniczników będą mieli okazję pomyśleć o tym, jak wspaniałomyślną jest decyzja polskich władz nie uznająca ich za uchodźców i nakazująca powrót za granicę z Białorusią, skąd przybyli i gdzie powinni otrzymać ewentualną pomoc. To nie jest obowiązek Polski.

Likwidacja ostatnich nielegalnych obozów w ostępach Podlasia jest tylko kwestią krótkiego okresu czasu. Niech ten przykład będzie nauką.

Pozostaje jeszcze tylko jedna droga do uratowania życia:

Opuścić kryjówki i oddać się w ręce polskiej Straży Granicznej!

Straż Graniczna gwarantuje polskiej ludności Podlasia bezpieczeństwo życia i mienia i udziela opieki wszystkim, którzy ucierpieli na skutek działań stanu wyjątkowego, bez własnej winy.


Dowództwo Straży Granicznej

image
Zobacz galerię zdjęć:

Patriotyzm jest ostatnim schronieniem szubrawców. Samuel Johnson    

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo