Sport, sport i jeszcze raz sport! – jak również rekreacja. Te słowa były obecne w moim życiu już od najmłodszych lat. Odkąd pamiętam – zawsze lubiłem ruch i aktywność zarówno podczas lekcji WF-u, jak i poza szkołą. Kiedy byłem jeszcze w podstawówce, rodzice zapisali mnie na judo. Być może kierowała mną zwykła ciekawość, chęć rywalizacji lub potrzeba przynależności do grupy i akceptacji przez rówieśników. Może nawet chciałem zaimponować płci pięknej. Coś w tym musiało być i prawdopodobnie to sprawiło, że przeżyłem niezapomnianą przygodę – wiążąc się z prawdziwym sportem na długie lata.



Komentarze
Pokaż komentarze