0 obserwujących
36 notek
11k odsłon
132 odsłony

ZUS przemocą prawną łamie podstawowe PRAWO do ŻYCIA Polakom!

Wykop Skomentuj9

#zus #bezprawie #demokracja #prawaCzłowieka


Nadesłane przez Krzysztofa Kornatowicza który prosi o wsparcie medialne i o uczestnictwo w jutrzejszej rozprawie ze ZUSem w Gdańsku. Obrońca Praw Człowieka w Polsce, e-mail, kornatk@gmail.com, 502-42-13-32

 

ZUS przemocą prawną łamie podstawowe PRAWO do ŻYCIA Polakom!

 

Nadesłane przez Krzysztofa Kornatowicza

 

Szanowni Patrioci,

Nazywam się Krzysztof Kornatowicz. Mieszkam w Gdańsku. Jestem Obrońcą Praw człowieka w Polsce.

Jutro rano, tj. 20.02.2020 roku r. o godz. 9:00 odbędzie się w Sądzie Rejonowym w Gdańsku rozprawa z powództwa ZUS, o pozbawienie mnie na 10 lat (mam lat 64) prawa do wykonywania działalności gosp. z powodu zaległości składek ZUS, których nie płacę, bo na nie zwyczajnie nie zarobiłem. Nadmieniam, że jestem artystą ceramikiem, a system wyzysku chce zabronić mi czerpania na moje skromne życie, na mój skromny kawałek chleba z pracy moich utalentowanych rąk, bez opłacania morderczych haraczy składką ZUS zwanych. Gdybym nazywał się Jan Matejko i właśnie kończył prace nad Bitwą pod Grunwaldem, sprawa byłaby oczywista - system zła występując z takim powództwem sam siebie by ośmieszył. Jednak ja, na moje nieszczęście, nazywam się Krzysztof Kornatowicz.

Do tego starcia jestem znakomicie przygotowany tak pod względem merytorycznym, jak i prawnym, i powinienem w popisowy sposób znokautować system wyzysku już w pierwszej rundzie tego sporu. Jednak przeciwnik ma za sobą nieuczciwych sędziów, którzy reprezentując Wymiar Sprawiedliwości mają ową sprawiedliwość tam, gdzie świetlistość nie dociera. Dlatego bardzo ważnym jest, aby wraz ze mną na salę rozpraw przybyli obserwatorzy tej walki o sprawiedliwość, tworząc tło społeczne.

Jeśli adwokat narodu sam stoi przed obliczem bestii w todze, bez zainteresowania społeczeństwa jego walką o ich dobro, to bestia wykorkuje ze śmiechu, widząc taką siłę.

Tak też - jeśli ktoś z Państwa, któryś ze świadomych patriotów, kto mieszka, znajduje sie w Gdańsku i czyta tę informacje, z którą bezskutecznie próbowałem dotrzeć do p. Roli, aby ją rozreklamował w swoim medium, zechciałby przybyć na tę rozprawę, dla stworzenia tła, abym przed obliczem Temidy nie stał sam, jak ten ostatni palec drwala, byłoby mi bardzo miło (jednak czy  ślepa Temida będzie mogła to zauważyć

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale