0 obserwujących
213 notek
25k odsłon
270 odsłon

Pociąg pasażerski ponownie stacji PKP Więcbork 2 czerwca 2018 r.

Wykop Skomentuj

Pociąg pasażerski ponownie pojawi się na stacji PKP Więcbork  o godz. 12 w ramach kolejnej edycji Kolejowego Dnia Dziecka !!!

Kolejowy Dzień Dziecka 2018 r. ponownie na LK 281 i stacji PKP Więcbork ! Już w sobotę 2 czerwca 2018 r. o godz. 12 ruszymy w podróż nowoczesnym pociągiem „Niechorz” marki Newag o oznaczeniu SA 137.

Pociąg pasażerski „Niechorz” pojawi się w dniu 2 czerwca 2018 r. na stacjach PKP Chojnice – PKP Kamień Krajeński – PKP Sępólno Krajeńskie – PKP Więcbork.

Pociąg pojawi się na LK 281 kat. B. na odcinku Chojnice – Kamień Krajeński – Sępólno Krajeńskie – Więcbork – Sępólno Krajeńskie – Więcbork – Sępólno Krajeńskie – Kamień Krajeński – Chojnice. Wyjazd pociągu z Więcborka zaplanowano o godz. 12:00, powrót ok. godz. 13:30. Szczegółowy rozkład jazdy podamy niebawem.

Bilety normalne i ulgowe ze zniżką 37% na pociąg można rezerwować na stronie www.smkchojnice.pl, Bilety te są ważne tylko w pociągu „Niechorz” na odcinku od stacji wsiadania do stacji Więcbork na przejazd TAM I POWRÓT.

Bilety ulgowe ze zniżką 37% przysługują dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej z ważną legitymacją szkolną. Dla dzieci w wieku przedszkolnym (poniżej 6 roku życia) przejazd jest bezpłatny. O ile nie będą zajmować osobnego miejsca siedzącego, w innym przypadku dla dziecka należy nabyć bilet ulgowy ze zniżką 37%.

Strefy biletów:
Strefa I : Stacje wsiadania: Więcbork, Wysoka Krajeńska
Strefa II: Stacje wsiadania: Świdwie Sepoleńskie.

To już kolejny pociąg pasażerski, który pojawi się w tym roku na stacji PKP Więcbork, po efektownym wjeździe stylowego parowozu zwanego Ciotką Matyldą, który wraz z stylowymi wagonami wjechał 16 kwietnia 2018 r. na 131 letnią zabytkową stację PKP Więcbork.

Organizatorem Kolejowego Dnia Dziecka i przejazdu pociągu pasażerskiego jest Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Kolei, a patronem medialnym jest gazeta więcborska.

Przypominam, że Minister Infrastruktury RP potwierdził mi pisemnie 28 lutego 2018 roku, że linia kolejowa nr 281 kategorii B będzie zrewitalizowana na całym odcinku Nakło n/Not – Więcbork – Chojnice,a prędkość na torach wzrośnie do 100 km na godzinę !!! Taki jest piękny efekt mojej wieloletniej walki o uratowanie stacji PKP Więcbork i całej linii kolejowej nr 281, co właśnie stało się faktem !!!

Po dzisiejsze kontroli na stacji PKP Więcbork, uzyskałem zapewnienie, że prace rewitalizacyjne na stacji PKP Więcbork rozpoczną się jeszcze w tym roku !!!

Tomasz Roman Bracka

Taki pociąg wjedzie na stację PKP Więcbork na Kolejowy Dzień Dziecka 2 czerwca 2018 r. i tak będą wyglądać torowiska i trakcja elektryczna na stacji PKP Więcbork i na LK 281 po rewitalizacji - Tomasz Roman Bracka - Tomasz Roman Bracka

Taki pociąg wjedzie na stację PKP Więcbork na Kolejowy Dzień Dziecka 2 czerwca 2018 r. i tak będą wyglądać torowiska i trakcja elektryczna na stacji PKP Więcbork i na LK 281 po rewitalizacji – Tomasz Roman Bracka

Minister Infrastruktury potwierdza mi pisemnie linia kolejowa Nr 281 będzie zrewitalizowana na odcinku Nakło n/Not - Więcbork - Chojnice. - Tomasz Roman Bracka

Minister Infrastruktury potwierdza mi pisemnie linia kolejowa Nr 281 będzie zrewitalizowana na odcinku Nakło n/Not – Więcbork – Chojnice. – Tomasz Roman Bracka

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale